Bielsko-Biała Kultura i rozrywka Żywiec Wadowice

Słynna rodzina z Milówki dodaje otuchy. Wspólny projekt gwiazd (wideo)

Osobno, we własnych domach, a jednak razem! Paweł, Łukasz i Edyta Golcowie wzięli udział w projekcie, który w zamyśle ma dodawać otuchy i dawać nadzieję na szybki powrót do normalności.

W projekcie, który zainicjowało Biuro Programu “Niepodległa”, wzięły udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Artyści przygotowali utwór “Wszystko będzie dobrze”, który miał dziś swoją premierę w sieci. O tym, że wszystko się poukłada, przekonują nas: Paweł, Łukasz i Edyta Golcowie, a także Wojciech Cugowski, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej), zespół TULIA oraz Roksana Węgiel.

– Słowa mają ogromną moc, która przynosi nadzieję – mówi Paweł Golec. –  Wszystko się poukłada. Należy tylko przeczekać trudny czas. Jesteśmy w tym wszystkim razem – dodaje.

Autorem słów i muzyki jest Wojciech Byrski, a producentem muzycznym Marcin Kindla. Utwór został nagrany i przygotowany zgodnie z wymogami stanu epidemii – każdy z artystów nagrywał swoją partię indywidualnie zgodnie z zaleceniem #zostańwdomu.

– Miliony ludzi na całym świecie łączy teraz jedno przesłanie: #wszystkobędziedobrze. Choć na co dzień wiele nas różni, w obliczu pandemii musimy pokazać naszą jedność i solidarność. Pokażmy światu, że jesteśmy razem i zaśpiewajmy wspólnie, stawiając muzyczną granicę obawom – uwierzmy, że wkrótce #wszystkobędziedobrze – zachęcają organizatorzy akcji.

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments