Na sygnale Oświęcim

Śmierć po pożarze w Babicach

Fot. KPP Oświęcim

Tragicznie zakończył się pożar w jednym z budynków w Babicach. W środku strażacy odnaleźli zwłoki 56-letniego mężczyzny.

Jak informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, do pożaru doszło w poniedziałek (4 grudnia) około 1.00 w nocy.

Pożar niewielkiego budynku zauważyli funkcjonariusze Służby Ochrony Kolej zauważyli pożar niewielkiego budynku. O zagrożeniu powiadomili służby ratunkowe, a następnie podbiegli do budynku, gdzie w drzwiach zauważyli leżącego, nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy. Okazało się, że to 63-letni mieszkaniec Babic. Podtruty dymem mężczyzna został przewieziony do szpitala na leczenie. W trakcie akcji gaśniczej we wnętrzu budynku strażacy odnaleźli zwłoki drugiego z mężczyzn. Policjanci ustalili, że to 56-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Decyzją prokuratora zwłoki denata zabezpieczono do sekcji. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin prokurator i policjanci prowadzili oględziny. W trakcie dalszego śledztwa ustalone zostaną pozostałe okoliczności tego tragicznego zdarzenia – podkreśla Małgorzata Jurecka.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments