Bielsko-Biała Na sygnale

Śmiertelne potrącenie w Czańcu

Około godz. 22.05 na ul. Kęckiej w Czańcu doszło do potrącenia mężczyzny. Pomimo wysiłków ratowników nie udało się uratować życia mężczyzny, lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

Do zdarzenia doszło na wysokości Mini Marketu. W toku policyjnych czynności ustalono, że 61-letni mieszkaniec Czańca, poruszając się pieszo, wzdłuż jezdni, w kierunku Czańca, wtargnął na jezdnię zza kolumny aut. Mężczyzna przeszedł przez pas ruchu w kierunku Czańca, został potrącony na pasie ruchu w kierunku Kęt przez samochód osobowy marki opel astra. 21-letni kierowca opla był trzeźwy. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Czaniec, zespół ratownictwa medycznego i policja. W czasie pracy służb odcinek ul. Kęckiej był zablokowany dla ruchu, utrudnienia trwały do godz. 3.00

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
BarbaraAlicja Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Ludzie chodzą jak “barany “, bo im wolno. Zawsze przecież winny jest kierowca, bo za szybko jedzie. Pieszy myśli, że auto to koń. Powiesz prrr….. i się zatrzymuje. Jednak nie zawsze. Kierowca młody wcale nie znaczy, że winny. Współczuję jemu i rodzinie. Kierowca kobieta z 26- letnim stażem.

Alicja
Gość
Alicja

Wspòłczuję kierowcy