Wydarzenia Bielsko-Biała

Sobel zagra pod Dębowcem. Zgarnij DARMOWE BILETY!

Już w najbliższy piątek, 22 lipca o 20.00, na scenie pod Dębowcem w Bielsku-Białej wystąpi jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce – Sobel. Koncert odbędzie się w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej topowych polskich muzyków „Letnie Brzmienia”.

Sobel to młody artysta dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie, jak i hip-hopie. Szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 roku minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień grono to się powiększa.

BILETY

Dla naszych Czytelników mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert Sobla w Bielsku-Białej. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosi piosenka, którą Sobel wykonał z sanah?

Dodatkowo należy napisać w trzech zdaniach, dlaczego wejściówki mają trafić właśnie do Ciebie!

Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Letnie Brzmienia”.

Zaczynamy!

21 lipca ogłosimy zwycięzców.


Ogłaszamy zwycięzców:

  • Anna Babiarczyk i Sylwia Gajny
google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments