Sport Wadowice

Sokół z pucharem burmistrza

Fot. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

Zwycięstwem a-klasowego Sokoła Przytkowice zakończył się tegoroczny gminny turniej piłkarki O Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej.  W tym roku rywalizowano o niego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Turniej o Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej to zawody, które stały się  tradycją w tej gminie. Co roku odbywają się na innym boisku i są organizowane na  zakończenie sezonu, a dodatkowego smaczku rywalizacji stanowi gratyfikacja finansowana. Główne  nagrody pieniężne są fundowane przez włodarza gminy.

Po zawodach słychać było tylko pozytywne głosy. – Dziękujemy organizatorowi pucharu za perfekcyjne warunki do gry wszystkim drużynom dziękujemy za rywalizację i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie.  Gminie Kalwaria Zebrzydowska dziękujemy za Puchar – mówili zawodnicy Leńczanki Leńcze. Wtórowali im piłkarze Żarka Barwałd. – Dziękujemy MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska za organizację i miłe przyjęcie. Gratulujemy Sokołowi Przytkowice zwycięstwa, a Leńczance  drugiej lokaty i dobrego meczu w finale – mówili.

Wyniki:

Ćwierćfinały:
Kalwarianka – Sokół Przytkowice 2:4
Cedron Brody – Sosnowianka Stanisław Dolny 1:1 k. 4:2
Olimpia Zebrzydowice – Żarek Barwałd Górny 0:1
Stanisławianka – Leńczanka Leńcze 1:2

Półfinały
Cedron Brody – Sokół Przytkowice 0:5
Leńczanka – Żarek 1:0

Mecz o III miejsce:
Cedron Brody – Żarek Barwałd 0:2

Finał:
Sokół Przytkowice – Leńczanka 1:0

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o