Wydarzenia Bielsko-Biała

Specjalny utwór na 100-lecie BKS-u. Ta miłość jak pochodnia | WIDEO

Na YouTube pojawił się nowy utwór związany z BKS „STAL” Bielsko-Biała. Data publikacji jest nieprzypadkowa. Premiera ta związana jest bowiem z obchodami jubileuszu 100-lecia klubu, które patronatem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski. Autorami utworu są Lu i Uszer, którzy bielskim słuchaczom rapu są z pewnością dobrze znani. W przeszłości reprezentowali oni skład zDolne Przedmieście, który na swoim koncie ma „kawałek” m.in. z Grubsonem. Za “cuty” w utworze odpowiedzialny jest Michos – jeden z najpopularniejszych bielskich DJ-ów.

Część ujęć widocznych na klipie została nagrana na Stadionie Miejskim przy ul. Rychlińskiego. Kolejne ujęcia pokazują miasto z lotu ptaka, co udowadnia kolejny raz lokalny patriotyzm fanów. Następnie pojawiają się już typowo kibicowskie akcenty – m.in. odpalone race, klubowe gadżety, trójkolorowe tatuaże, graffiti zdobiące ściany. To oczywiście w tle zebranych specjalnie na potrzeby wideo fanatyków.

Teledysk rozpoczyna się i kończy wyjątkowym zaproszeniem – na mecz BKS-u z okazji jubileuszu 100-lecia. Wyjątkowym jednak nie tylko ze względu na okazję, ale także na przeciwnika. Będzie nim bowiem drużyna prosto z Bundesligi – VFL Wolfsburg! Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim (ul. Rychlińskiego 21) 24 września (sobota) o godz. 19:22.

– Na jubileuszowy mecz zaproszone czuć mogą się wszystkie osoby, które utożsamiają się z naszym regionem, wszyscy fani sportu oraz wszystkie osoby lubiące dobrą zabawę. Również te najmłodsze – przewidywane są także atrakcje dla maluchów. Na meczu spotkać będzie można również reprezentantów Stowarzyszenia „KOTełkowa Drużyna” oraz Fundacji „Mysikrólik”. Zachęcamy więc do zabrania choćby kilku złotych, by móc je wesprzeć – zachęcają organizatorzy.

Bilety na spotkanie nabyć można on-line. Tylko zakup tą drogą gwarantuje niższą cenę, pamiątkowy gadżet oraz brak konieczności stania w kolejce po wejściówkę.

O jubileuszowych obchodach piszemy w materiale Mecz z Wolfsburgiem, turniej i pochód. Tak BKS będzie świętował 100 lat tradycji!

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
2 miesięcy temu

Boli was wiejscy gorole 100 LAT BKS klubu z BB gorol to ciemnota na boisku i trybunach ciemnota i wiocha.

Agnes
Agnes
2 miesięcy temu

Dlaczego pokazujecie taką patologię klub pseudokibica.To piosenka na 100 lecie klubu piłkarskiego czy MMA? Sami sobie odpowiedzcie.Pseudokibice BKS to normalna grupa przestepcza jak w całej polsce-narkotyki,prostytucja wymuszenia.Dobrze że wierchuszka poznala smak krat to siedzicie cicho jak pod miotłą-nagrać teledysk pomachać rękami,groźnie sie powypinać jak koguty-i to są niby obchody klubu piłkarskiego? 95% z tych ludzi na filmiku nie zna wyniku poprzrdniego meczu BKS bo nie po to tam idą.

Kuba
Kuba
2 miesięcy temu
Reply to  Agnes

Co ty kobieto piszesz, czasami lepiej nic nie pisać, niż takie głupoty wypisywać na stronach

Romek
Romek
2 miesięcy temu
Reply to  Agnes

Święta racja.naliczać dzieciaki po osiedlach się nadają.

powód do rozruby?
powód do rozruby?
2 miesięcy temu

Dlaczego Niemcy a nie Czesi?

Beata
Beata
2 miesięcy temu

Wolfsburg to miasto partnerskie Bielska-Białej

zobaczymy po meczu
zobaczymy po meczu
2 miesięcy temu
Reply to  Beata

Na Węgrzech są 2 miasta partnerskie, w Czechach też 2 a i Wiedeń.

Marta
Marta
2 miesięcy temu

gorolu sprowadź przez pis od ich idoli pudina z CCCP.