Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec

Spełniają swoje taneczne marzenia. Ze Studiem Movement…

Fot. Krzysztof Marciniuk

Ostatnie dni przed wakacjami były niezwykle pracowite dla podopiecznych Studia Movement. Przez kilkanaście dni trwały sesje zdjęciowe do filmu tanecznego pt. „Make your dancing dreams come true”. To pierwszy film w historii tej placówki artystycznej.

Placówka ta prowadzi działalność edukacyjną, artystyczną oraz szkoleniową, promując i rozpowszechniając sztukę taneczną. Studio Choreografii i Teatru Tańca Movement to: Akademia Tańca i Baletu, Akademia Szkoleniowa, Fashion Movement i Teatr Tańca.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy sprawdzić się w innej formie wypowiedzi artystycznej. Soliści i zespoły pracujących pod skrzydłami naszego studia nie zawodzą na planach zdjęciowych – mówi Magdalena Ławniczek, tancerka, aktorka, choreograf, pedagog i założycielka Studia Movement w Bielsku-Białej.

Zdjęcia do filmu pt. „Make your dancing dreams come true”, wykonywano w Buczkowicach, Szczyrku, Pszczynie, Tychach, Mysłowicach, Kozach, Rudzie Śląskiej, a na finał w Ustroniu. Z tego ostatniego spotkania jest nasz fotoreportaż.
Zdjęcia: Krzysztof Marciniuk

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments