Bielsko-Biała Na sygnale

Spłonęła wiata z luksusowymi autami. Policja sprawdzi monitoring – (zdjęcia i wideo)

Około godz. 22.40 dyżurny straży pożarnej w Bielsku-Białej otrzymał zgłoszenie pożaru wiaty na terenie posesji przy ul. Jeżynowej. Wysłano cztery zastępy straży pożarnej i policję.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że ogniem objęta jest wiata i dwa samochody osobowe znacznej wartości. – W pierwszej fazie naszych działań podaliśmy dwa prądy wody, chwilę później trzeci. Na szczęście pobliski budynek nie był zagrożony, nikomu nic się nie stało – powiedział nam asp. sztab. Artur Byrski z JRG2 w Bielsku-Białej.

Po ugaszeniu pożaru pogorzelisko przelano. Wskutek pożaru doszczętnie spłonęły dwa samochody i wiata. Wstępne straty oszacowano na kwotę około 350 tys. zł. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG2, OSP Kamienica, OSP Stare Bielsko, patrole policji i pogotowie energetyczne. Przyczynę pożaru ustala policja. Policjanci sprawdzą monitoring.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cynik
Cynik
1 miesiąc temu

Nie dziwię się. To nie pierwsze podpalenie w tym sąsiedztwie. Ale jak ma się takie sąsiedztwo. Nazwisko do czegoś zobowiązuje.

Oset
Oset
1 miesiąc temu

Tyle zastępów i tak ogromne straty , może jedną faza powinna się składać z trzech prądów wody a nie z dwóch , skomplikowana ta elektryka 😉

tom.info
tom.info
1 miesiąc temu

A nie 500+?

Marek
Marek
1 miesiąc temu

Wyraźnie pisze 350 tyś ale to trzeba umieć czytac ze zrozumieniem

nygfu
nygfu
1 miesiąc temu

350 zl to chyba jakas pomylka

HENRYK
HENRYK
1 miesiąc temu
Reply to  nygfu

gdzie ty widzisz 350zł? jest jak byk 350 tyś zł

Pedagog
Pedagog
1 miesiąc temu

350 zł małe te straty jakieś takie