Wydarzenia Wadowice

Społecznik z Wadowic

Filip Kaczyński (z prawej) sprawuje zaszczytną funkcję społecznie.

Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński został wiceprezesem Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Do wyboru wadowiczanina na wiceprezesa (jednogłośnie) doszło w trakcie poniedziałkowego (24 czerwca) posiedzenia Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej. – Dziękuję wszystkim członkom zarządu za zaufanie. Deklaruję służyć wiedzą i pełnym zaangażowaniem dla dobra Małopolski i jej mieszkańców – powiedział po wyborze na wiceprezesa MOT Filip Kaczyński.

Funkcja wiceprezesa jest funkcją społeczną, nie pobiera się za nią żadnego wynagrodzenia.

Małopolska Organizacja Turystyczna zrzesza samorządy z całego województwa, oraz firmy, hotele, biura podróży, stowarzyszenia i osoby prywatne związane z turystyką i promocją regionu. Celami Małopolskiej Organizacji Turystycznej jest między innymi kreowanie i promowanie atrakcyjnego wizerunku Krakowa i Regionu na krajowych i zagranicznych rynkach turystycznych, wspieranie rozwoju turystyki zgodnie ze strategią rozwoju regionu, integrację środowisk turystycznych poprzez współpracę sektora publicznego z niepublicznym sektorem gospodarki turystycznej i stowarzyszeniami związanymi z turystyką, jak również innymi organizacjami i przedsiębiorcami, zarządzanie regionalnym systemem informacji turystycznej i prowadzenie informacji o ofercie turystycznej regionu.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Zdjęcie: kto jest na zdjęciu obok Filipa Kaczyńskiego? Jeśli został dopiero powołany to będzie sprawował zaszczytnie funkcję społeczną. Jaką ma wiedzę (i przede wszystkim doświadczenie) w tym kierunku?