Bielsko-Biała Sport

Sporo emocji na bielskim Orliku. Drużyny nie zawiodły!

Za  zawodnikami czwarta kolejka Bielskiej Ligi Szóstek.

– W miniony weekend spodziewaliśmy się się sporo emocji i drużyny nas nie zawiodły – komentuje Łukasz Bilewicz, organizator ligi. W pierwszej lidze pewnie wygrała drużyna FC Piwnica, pokonując beniaminka Ratusz BGT 7:1 .

W drugiej lidze kolejny mecz wygrała ekipa Cygańskiego Tartanu, pokonując drużynę Black Devils. – Warto przypomnieć że drużyna Cygańskiego Tartanu to nowa drużyna, która na razie wyśmienicie się sprawuje – dodaje organizator.

  • 29 sierpnia, 2020 Team Spirit vs Goød Squad 4 – 11
  • 29 sierpnia, 2020 Black Devils vs Cygański Tartan 1 – 4
  • 29 sierpnia, 2020 BB RAPTORS vs Ekipa Szczurek 2 – 6
  • 29 sierpnia, 2020 WYINDYWIDUALIZOWANI vs FC Brothers 0 – 10
  • 29 sierpnia, 2020 DKS Lipnik vs FC IRONCLAD 0 – 5
  • 29 sierpnia, 2020 Leśny Klub Sportowy vs DKS Komorowice 5 – 2
  • 29 sierpnia, 2020 SPARTA 2010 BB vs Bielski Team 4 – 6
  • 30 sierpnia, 2020 Leśny Klub Sportowy vs SPARTA 2010 BB 3 – 8
  • 30 sierpnia, 2020 Stare Bielsko FC vs Fc Albatros 10 – 0
  • 30 sierpnia, 2020 Fc Piwnica vs Ratusz BGT 7 – 1
  • 30 sierpnia, 2020 Bielska vs Wolne Atomy 2 – 3
  • 30 sierpnia, 2020 Bielski Team vs Malbec 3 – 7
  • 30 sierpnia, 2020 Navy Bears vs Krulewska Purpura 12 – 2
  • 30 sierpnia, 2020 Black Devils vs WYINDYWIDUALIZOWANI 9 – 5
  • 30 sierpnia, 2020 Piwkorze vs KS DRUKARZE 4 – 4

W najbliższy weekend rozpocznie się 5. kolejka Bielskiej Ligi Szóstek. Do tej pory ani jednego meczu nie przegrał ekipy Young Power , Black Game Team, Lej mi Pół, Ti Fluid System ,Cygański tartan, Ekipa Szczurek oraz Good Squad! – Piąta kolejka pokaże czy któraś z drużyn z czołówki straci punkty, a może nastąpi przebudzenie drużyn, którym na razie idzie bardzo słabo…

Meczem kolejki zapowiada się starcie Ratusz BGT z FC Wapienica!

  • 5 września, 2020 Krulewska Purpura vs TI FLUID SYSTEMS 13:00
  • 5 września, 2020 Lej Mi Pół vs Navy Bears 14:00
  • 5 września, 2020 FC Brothers vs BB RAPTORS 15:00
  • 5 września, 2020 Ekipa Szczurek vs Black Devils 16:00
  • 5 września, 2020 Inter Melanż vs The Shakers 17:00
  • 5 września, 2020 FX Robot vs DKS Lipnik 18:00
  • 5 września, 2020 Fc Albatros vs DKS Komorowice 19:00
  • 5 września, 2020 Ratusz BGT vs FC Wapienica 20:00
  • 6 września, 2020 Fc Pomarańcza vs 4Fun Football Team 10:00
  • 6 września, 2020 Ekipa Szczurek vs FC Brothers 11:00
  • 6 września, 2020 Goød Squad vs WYINDYWIDUALIZOWANI 12:00
  • 6 września, 2020 Młode Wilki vs Piwkorze 13:00
  • 6 września, 2020 FX Robot vs Krulewska Purpura 14:00
  • 6 września, 2020 Wolne Atomy vs Fc Piwnica 15:00
  • 6 września, 2020 Bielski Team vs Stare Bielsko FC 16:00
  • 6 września, 2020 Fc Albatros vs Young Power 17:00
  • 6 września, 2020 Black Game Team vs Leśny Klub Sportowy 18:00
  • 6 września, 2020 Malbec vs Bielska 19:00
  • 6 września, 2020 KS DRUKARZE vs Team Spirit 20:00
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments