Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Sportowe półkolonie w Bielsku-Białej

PTS Janosik w Bielsku-Białej zaprasza wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 6 – 12 lat, do wspólnej zabawy podczas Sportowych Półkolonii Sierpień 2020. Wyjątkowo aktywne zajęcia odbywać się będą w hali BKS przy ul. Rychlińskiego.

Już dziś zapraszamy do zapisów, wszystkie chętne dzieci, do udziału w sportowych zajęciach organizowanych przez Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe Janosik z Bielska-Białej. Naszym celem jest zapewnienie maksimum aktywności połączonej z fantastyczną zabawą. Ruch to zdrowie, o którym tak wiele mówi się w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.

W programie codzienne zajęcia z judo oraz ukemi, czyli nauki bezpiecznego upadania. Podczas wszystkich turnusów rozgrywane będą także turnieje piłki nożnej, a na zwycięską drużynę czekają nagrody. Stawiamy także na bezpieczeństwo dlatego przewidujemy w programie zajęcia z podstaw pierwszej pomocy.

Zajęcia odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 – 16:00 w hali BKS przy ul. Rychlińskiego. Więcej na www.ptsjanosik.pl oraz pod numerem telefonu 500 222 493.

Zapraszamy do zapisów, miejsca mocno ograniczone!

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments