Cieszyn Kultura i rozrywka

Spotkanie autorskie z Hanną Greń

 8 listopada  o godz. 17.00 w Bibliotece miejskiej w Cieszynie odbędzie się spotkanie z  autorką znakomitych kryminałów, Hanną Greń. Za sprawą tego, że autorka umieszcza akcję swoich książek m.in. w Bielsku, Cieszynie i Wiśle, jej książki są popularne w naszym regionie, ponieważ czytając, można znaleźć się w swoich ulubionych miejscach wraz z bohaterami powieści. 

Debiutowała w 2014 roku książką „Cień sprzedawcy snów”, która otworzyła serię “W Trójkącie Beskidzkim”. Od tego czasu powstało pięć tomów serii, dwutomowe „Polowanie na Pliszkę” oraz pojawiły się kolejne cykle – „Dioniza Remańska” i „Śmiertelne wyliczanki” oraz powieści „Północna zmiana”, której akcja umieszczona jest na początku lat 80 w Bielsku-Białej, „Śmiertelna dawka”, a także, napisany wspólnie z Agnieszką Lis i Anną Kasiuk, kryminał na wesoło „Klopsiki, krokiety i inne zagadki”. Na spotkaniu autorka będzie promować najnowszą powieść „Imię śmierci”, drugi tom nowego cyklu, który otworzyła „Północna zmiana”.

fot. plakat wydarzenia

Będzie to okazja do poznania kulis tworzenia powieści, ale także do zdobycia autografu z dedykacją do zakupionych na miejscu książek autorki. Serdecznie zapraszamy.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments