Wydarzenia Żywiec Sucha Beskidzka

Spotkanie informacyjne o rewitalizacji linii kolejowej Sucha Beskidzka – Żywiec

Stacja Lachowice. Fot. Paweł Szczotka

Dzisiaj (21 października) o 17.30 rozpocznie się online spotkanie informacyjne dotyczące przygotowań do rewitalizacji linii kolejowej Sucha Beskidzka – Jeleśnia – Żywiec.

Obecnie na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie firma International Management Services opracowuje wstępne studium planistyczno-prognostyczne dla projektu „Rewitalizacja linii kolejowej nr 97 na odc. Sucha Beskidzka – Żywiec celem usprawnienia połączenia Kraków – Żywiec”. Organizowane dzisiaj zdalne spotkanie potrwać ma około dwóch godzin, a odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Można wziąć w nim udział wybierając jedną z dwóch opcji: pobierając uprzednio z internetu aplikację Microsoft Teams (wersja bezpłatna na urządzenia stacjonarne lub mobilne) lub korzystając z przeglądarkowej wersji Microsoft Teams (przeglądarki Microsoft Edge lub Google Chrome).

Link do spotkania znajduje się TUTAJ.

google_news
Finanse partner - normalne
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

A wiadomo to czy wójt Jeleśni nie przerwie spotkania informacyjnego on-line tak jak przerwała relację internetową z sesji w gminie?

aaa
aaa
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

mam takie samo wrażenie, że przerwie spotkanie…………