Kultura i rozrywka Żywiec

Spotkanie “Smakuj Świat” w Twardorzeczce

Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej

W Twardorzeczce odbędzie się ciekawe spotkanie z cyklu “Smakuj Świat”, gdzie o osobliwościach przyrody Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego opowie Piotr Dziki.

Spotkanie rozpocznie się o 18.00 w piątek (18 czerwca) w filli Gminnej Biblioteki Publicznej w Twardorzeczce w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Kryształowej 29 (obok placu zabaw). Będzie to pierwsze, po dłuższej przerwie, stacjonarne spotkanie w ramach cyklu “Smakuj Świat”.

Tym razem zapraszamy na prelekcję przyrodniczą i połączoną z prezentacją “Osobliwości przyrody Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego”. Spotkanie poprowadzi Piotr Dziki, starszy specjalista ds. edukacji ekologicznej z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, Oddziału w Żywcu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy i decyduje kolejność zgłoszeń – informuje Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej.

Zapisy prowadzone są poprzez e-maila: [email protected] lub poprzez tel. nr 33 867 16 74. Można się również zgłosić osobiście w siedzibie biblioteki.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments