Kultura i rozrywka Żywiec

Spotkanie z Jackiem Piekiełko w Twardorzeczce

W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Twardorzeczce odbędzie się spotkanie z Jackiem Piekiełko, autorem znanych i lubianych kryminałów i thrillerów, który pochodzi z Porąbki.

Jak informuje Sylwia Wróbel, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej, spotkanie rozpocznie się w środę (19 czerwca) o 18.00 w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Twardorzeczce przy ul. Kryształowej 29 (Centrum Aktywności Społecznej).

– Jacek Piekiełko to laureat ogólnopolskiego konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu 2015. Autor takich mrocznych kryminałów jak „Biały słoń”, „Wymazani” czy „Niewidoczni”, a także thrillera „W złej wierze”, który został świetnie przyjęty przez czytelników. Na swoim koncie ma również „Dobermana”, czyli zdecydowanie najmocniejszą powieść, w której zmierzył się z gatunkiem true crime oraz mroczny thriller „Nieskazitelna”. – Obecnie autor promuje swoją najnowszą powieść „Gdy prawda milczy”, która inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami – podkreśla dyrektor Sylwia Wróbel.

Fot. GBP Lipowa

google_news