Cieszyn Na sygnale

Stał na moście… Policjanci zdążyli w ostatniej chwili

Fot. KPP w Cieszynie

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie uratowali życie 51-letniego mężczyzny, który usiłował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło wczoraj na jednym z cieszyńskich mostów…

Mundurowi zostali poinformowani przez zaniepokojoną kobietę o tym, że jej mąż wyszedł rano z mieszkania i pomimo upływu kilku godzin nie wrócił do domu. Natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionego. W międzyczasie dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie o tym, gdzie mężczyzna może się znajdować.

– Policjanci pilnie udali się więc we wskazane miejsce. W rejonie jednego z mostów przy alei Jana Łyska zauważyli opisywanego przez zgłaszającą mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął przechodzić na drugą stronę barierki. Policjanci nie zastanawiając się ani chwili, natychmiast ruszyli w jego kierunku i złapali w ostatnim momencie. Na miejsce wezwali ratowników medycznych, którzy udzielili mu dalszej pomocy – wyjaśnia Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasnowidz
Jasnowidz
1 miesiąc temu

Nie mógł znieść krętactw Kopertnika i posła Pupki?

M.Luter
M.Luter
1 miesiąc temu

Ale wiara nie ma nic z uczynków, lecz uczynki mają początek w wierze. Aber der Glaube hats nicht von den Werken, sondern die Werke habens vom Glauben.

cieszyniak
cieszyniak
1 miesiąc temu

A gdzie byli w tym czasie żołnierze z WOT czy z innej służby mundurowej, którzy pilnują mostu?

L.
L.
1 miesiąc temu
Reply to  cieszyniak

byli razem z policjantami

Josef
Josef
1 miesiąc temu
Reply to  cieszyniak

U Brandysa na obiedzie