Kultura i rozrywka Żywiec

Starostwo wydało nową mapę Żywiecczyzny

Fot. Starostwo Powiatowe w Żywcu

Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu wydał aktualną mapę turystyczną powiatu żywieckiego.

To mapa w skali 1:60 000.

Na mapie zaktualizowane zostały drogi, szlaki turystyczne, rowerowe, konne, a także trasy dydaktyczne. Na odwrocie znajduje się informator teleadresowy oraz turystyczny zawierający największe atrakcje Żywiecczyzny. Wydawnictwo skierowane jest przede wszystkim do miłośników turystyki – informuje Mirosław Dziergas, dyrektor Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu, który dodaje, że nowa mapa dostępna będzie podczas imprez promocyjnych, na targach turystycznych oraz w punktach informacji turystycznej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gdzie szpital ?
gdzie szpital ?
2 lat temu

A kogo to obchodzi co oni robią ?

powiat żywiecki
powiat żywiecki
2 lat temu

Coś przecież trzeba robić , no nie ?

Gość
Gość
2 lat temu

Starostwo posłóguje się bohomazem ,a nie herbem , umieszczenie żółtego orła piastów śląskich w godle miasta i powiatu to zaprzaństwo i kontynuacja kłamstwa śląskiego. Wgodle zagłębia dąbrowskiego , które w różnych odmianach śląskiego jest od dawna mamy białego orła dla podkreślenia związków zagłębia z Małopolską, tutaj miejscowi zaprzańcy i zdrajcy fałszują wychodzą przed szereg fałszując historię. Swoją drogą ciekawe czy przy Radzie Ministrów istnieje jeszcze komisja heraldyczna, może ktoś wie?

Arek
Arek
2 lat temu
Reply to  Gość

Za Polską Waść tęsknisz, a języka pisanego nie znasz.

Gość
Gość
2 lat temu
Reply to  Arek

liczy się przekaz a ten do twojego shanysiałego łba dotarł