Bielsko-Biała Na sygnale

Staruszka potrzebowała pomocy. Akcja służb w wieżowcu | ZDJĘCIA

Rano wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż w mieszkaniu wieżowca przy ul. Wadowickiej w Bielsku-Białej przewróciła się staruszka, jest sama i potrzebuje pomocy. Na miejsce wysłano wszystkie służby.

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło z WCPR o godz. 8.54. Dodatkowym utrudnieniem w tej akcji był klucz pozostawiony w zamku po wewnętrznej stronie drzwi. Z poszkodowaną był kontakt słowny.

– Po dojeździe na miejsce i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprosiliśmy o zadysponowanie drabiny mechanicznej. Ratownicy zabezpieczeni sprzętem alpinistycznym dostali się do mieszkania przy użyciu drabiny mechanicznej i otworzyli drzwi – powiedział nam mł. kpt. Adam Jędrysik z JRG1 w Bielsku-Białej.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, zespół ratownictwa medycznego i policja. – Bardzo dziękujemy wszystkim służbom za pomoc i zaangażowanie – podziękowała rodzina staruszki.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ztanistra@gmail. com
Ztanistra@gmail. com
1 rok temu

Jako syn kobiety której udzielono pomocy dziekuje służba za profesjonalizm oraz zaangazowanie.Pani z piorunem piszącej o,,psim obowiązku” chce przekazac tylko to ze żal mi pani.

Ewa
Ewa
1 rok temu

To ich psi obowiązek a nie robić larmo .