Bielsko-Biała Na sygnale

Strażacy i policja w bloku. Smród wydobywał się z mieszkania – foto

Około godz. 8.40 do dyżurnego straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż z jednego z mieszkań bloku przy ul. Zwierzynieckiej wydobywa się smród. Wysłano zastęp straży pożarnej z JRG2.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że policjanci ustalili właściciela mieszkania, mężczyzna był w pracy. Kilkanaście minut później przyjechał na miejsce i kluczami otworzył drzwi do mieszkania.

– Ratownicy, wyposażeni w torbę ratowniczą, byli przygotowani na błyskawiczne wejście do mieszkania, oczekiwaliśmy na decyzję policji – powiedział nam ratownik uczestniczący w akcji.

Jak dowiedział się nasz portal, w mieszkaniu mieszka najemca, który nadużywa alkoholu. – Co jakiś czas strasznie śmierdzi z tego mieszkania, nie da się oddychać. Za każdym razem, gdy on otworzy drzwi, to z mieszkania wydobywa się silniejszy lub słabszy smród – twierdził lokator bloku. – Ja mu źle nie życzę, z pewnością sobie jeszcze pożyje wiele lat, ale przydałaby się w tym pionie dodatkowa wentylacja – dodał nasz rozmówca. Akcja służb trwała około godziny.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wujek Dobra Rada
Wujek Dobra Rada
3 lat temu

Smak drożdży w bimbrze to charakterystyczny „aromat”, który dość często towarzyszy domowym chemikom. Dla amatorów bimbru nierozłączny, jednak dla dużej większości osób, które próbowały bimber porostu śmierdzi! Jeśli chcesz pozbyć się zapachu z bimbru użyj owoców lub ziół.Spróbuj użyć bimbru jako surowca do wyrobu nalewek a efekty zaskoczą Cię mile.Smacznego!