Bielsko-Biała Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Strażnicy znaleźli ciało kobiety

Fot. Straż Miejska Cz-Dz.

Strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic znaleźli martwą kobietę.

25 lutego strażników poprosiła o pomoc córka zmarłej. Przekazała mundurowym, że martwi się o swoją 70-letnią, bezdomną matkę, z która od jakiegoś czasu nie ma kontaktu. Starsza z kobiet często szukała schronienia w opuszczonym budynku przy ulicy Towarowej. Córka sama obawiała się wejść do jego wnętrza, dlatego poprosiła o pomoc strażników.

Kiedy mundurowi weszli do piwnicy wskazanego budynku znaleźli leżącą na podłodze kobietę, która nie dawała oznak życia. Widoczne ślady świadczyły o tym, że nie żyje od dłuższego czasu. Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Lekarz potwierdził zgon.

KB_Szpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Julita
Julita
11 miesięcy temu

To jest chore ze córka niby martwiła się o matkę która była bezdomna. Jestem ciekawa czemu nie pomogła i nie dała jej schronienia z odpowiednią opieka

Kosmita
Kosmita
11 miesięcy temu
Reply to  Julita

Sam mam teściowa co tyle krzywdy wyrzadzila mi mojej żonie naszym dzieciom. Że napewno nigdy bym jej pod dach nie zabral ale napewno będę gdzieś w głowie miał mimo że jej nienawidze. Nie można tak podchodzić do sytuacji że biedna kobieta itd trzeba popatrzeć x dwóch stron na daną sytuację.

Gosc
Gosc
11 miesięcy temu
Reply to  Julita

No nie była córką matka jom urodziła szkoda że córka nie pomyślała że mogła ja oddać a jednak dała jej życie straszne to teraz będzie w głowę zachodziły i nad trumną płakała jak jej matki braknie zastanawiam się nad jednym będzie miała swoje dzieci i jak się nie daj Bóg dzieci od nie daj Bóg odwruca

Emil
Emil
11 miesięcy temu
Reply to  Julita

Mamusia była, że tak powiem, dorosła.Dlatego to, że wybrała sobie takie życie nie musi być winą córki ani rodziny.

Jazon
Jazon
11 miesięcy temu

W 2010 roku ją znaleźli ? Dlaczego teraz o tym piszecie ?

Dziennikarz
Dziennikarz
11 miesięcy temu

Zdjęcie z 2010 roku! Trochę wstyd!