Porady i inspiracje

Strefy godzinowe dla domu z Enea

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Enea – od lat zaopatrująca Polaków w energię elektryczną – wprowadza szereg atrakcyjnych rozwiązań dla gospodarstw domowych. Wielu odbiorców indywidualnych wykazuje zwiększony pobór energii elektrycznej w określonych porach dnia. W ramach pakietów stref godzinowych dla domu mogą Państwo dopasować taryfę do trybu wykorzystywania energii właściwego dla eksploatacji urządzeń elektrycznych o określonych porach dnia. Taryfa G11 to jednakowa stawka przez całą dobę, rozwiązanie idealne dla gospodarstw nie korzystając z ogrzewania elektrycznego. W ramach taryfy G12 wybieramy dwie strefy czasowe: tańszą i droższą, zgodnie z tym, w jakich porach najczęściej korzystamy z pralki czy kuchenki elektrycznej. G12W to opcja dla tych, którzy więcej prądu zużywają w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy. Poznaj szeroką ofertę atrakcyjnych taryf w ramach programu Enea Energia+ dla domu i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Enea – wybierz energię elektryczną dla domu od sprawdzonych dostawców
  • Pakiet stref godzinowych dla domu – atrakcyjne taryfy dla klientów indywidualnych
  • Taryfa G11 – ekonomiczne rozwiązanie dla gospodarstw domowych

Enea – wybierz energię elektryczną dla domu od sprawdzonych dostawców

Enea to działający na rynku energetycznym od przeszło dwóch dekad, sprawdzony przez miliony Polaków sprzedawca, dystrybutor i producent energii elektrycznej oraz cieplnej. Cena energii elektrycznej nie musi być obciążeniem dla domowego budżetu. Wybierz tańszy prąd w ramach taryfy G11. Strefy godzinowe dla domu to oferta, która pozwoli Ci korzystać z energii na własnych warunkach.

Pakiet stref godzinowych dla domu – atrakcyjne taryfy dla klientów indywidualnych

Energia+ do domu to oferty produktowe, w ramach których klienci indywidualni mogą wybrać taryfę idealnie dopasowaną do ich potrzeb w zakresie zużycia energii. Jeżeli zużywasz prąd na podstawowe potrzeby, nie posiadasz ogrzewania elektrycznego – świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na taryfę G11. G12 to taryfa dla tych, którzy korzystają ze sprzętu elektrycznego przede wszystkim w tańszej strefie nocnej. Natomiast G12W jest elastyczną propozycją dla użytkowników wykorzystujących energię elektryczną w zwiększonym stopniu głównie w weekendy.

Taryfa G11 – ekonomiczne rozwiązanie dla gospodarstw domowych

Taryfa G11 to całodobowa taryfa jednostrefowa, którą wyróżniają takie same ceny energii przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia. To oferta dla wszystkich miłośników prostych i klarownych rozwiązań, którym zależy na stałej stawce bez względu na porę zużycia.

google_news