E-edukacja Cieszyn

Strumień: Porozmawiaj o swoich problemach z psychologiem. Bezpłatnie

Już od ponad roku pandemia dyktuje warunki naszego życia, stawiając nas w zupełnie nowych sytuacjach. Jedną z grup, która najbardziej ucierpiała ze względu na stres związany z obostrzeniami, ograniczeniami w spotykaniu się z rówieśnikami i zamknięte szkoły, z pewnością jest młodzież.

Gmina Strumień uruchamia dodatkowe, indywidualne konsultacje z psychologiem dla młodzieży. Spotkania będą się odbywały od maja do września. W drugą i czwartą środę każdego miesiąca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu. Koszt konsultacji będzie w całości pokryty z dodatkowych środków gminy. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, dyżury mogą zostać zorganizowane również w innych miejscowościach gminy.

Propozycja skierowana jest dla każdego młodego mieszkańca gminy Strumień, który chce porozmawiać o swoich problemach czy wątpliwościach, a do tej pory nie miał możliwości spotkania ze specjalistą. Spotkanie może dotyczyć dowolnego tematu: przyszłości, wyboru szkoły, tęsknoty za przyjaciółmi.

Terminy można ustalać bezpośrednio u psycholog Sylwii Witek, telefonicznie: 603 315 945 (w godzinach popołudniowych można sms-em) i mailowo: [email protected]

Jest to dodatkowa możliwość uzyskania tego typu pomocy. Dzieci i młodzież mogą zwrócić się także do psychologów i pedagogów szkolnych w jednostkach oświatowych gminy Strumień.

 

KB_groby
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments