Cieszyn Kultura i rozrywka

Studenci zapraszają. Będzie się działo!

Studenci Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie nie próżnują. Uczą się pilnie, a dodatkowo myślą o wydarzeniach, które z chęcią zaakceptują nie tylko wykładowcy, ale też osoby z zewnątrz.

Jeszcze w listopadzie pojawi się okazja na udział w ciekawym evencie, a kolejna już w grudniu. Studenci przygotowali spotkania autorskie dla wszystkich zainteresowanych. Będzie można zapoznać się z twórczością młodych poetek i pisarek.

23 listopada o godz. 18:00 odbędzie się wydarzenie, zatytułowane “Pozory mylą”, na którym jako gość specjalny pojawi się Sandra Siekierka, studentka Animacji Społeczno – Kulturalnej z edukacją kulturalną na Uniwersytecie Śląskim. Spełnia się przede wszystkim w aktorstwie i tańcu, ale jej wielką pasją jest również pisarstwo oraz malarstwo.

7 grudnia, Sylwia Szczepańska,  studentka Animacji Społeczno – Kulturalnej o tej samej porze odwiedzi UŚ. Obecnie studentka Animacji Społeczno-Kulturalnej z edukacją kulturalną na Uniwersytecie Śląskim. Przygodę z pisarstwem rozpoczęła już w gimnazjum. Inspiracji do swojej twórczości szuka w życiu codziennym, we wszystkim co ją otacza. Uwielbia spotkania z ludźmi, nie wyobraża sobie życia bez kawy. Jej głównym gatunkiem literackim są powieści z gatunku fantastyki i horroru, ale pisze również wiersze.

google_news