Wydarzenia Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka: Bezpłatna żywność dla potrzebujących

Fot. Materiał prasowy

Urząd Miasta Sucha Beskidzka poinformował o zmianie terminu wydawania bezpłatnej żywności.

Początkowo akcję zaplanowano na czwartek i piątek (24 i 25 czerwca) przy parafii Nawiedzenia NMP w Suchej Beskidzkiej. Nowy termin to 30 czerwca.

Artykuły spożywcze mogą otrzymać osoby i rodziny, które posiadają aktualne skierowanie wydane przez pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchej Beskidzkiej. Skierowania wydawane są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Suchej Beskidzkiej. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się wraz z dokumentami potwierdzającymi dochody osiągnięte w miesiącu maju 2021 roku – informuje suski Urząd Miasta.

Jak zaznaczają samorządowcy kwota kryterium dochodowego uprawniającado otrzymania tej formy pomocy wynosi 1 542,20 zł netto dla osoby samotnie gospodarującej lub 1 161,60 zł netto na osobę w rodzinie.

KB_starsza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
1 miesiąc temu

Mniej alkoholu , więcej chleba Marku powiatowy

Drobnoustrój
Drobnoustrój
1 miesiąc temu

Coś mi tu nie gra, w państwie dobrobytu są ludzie głodujący? to może radni powiatowi zrezygnują ze swoich wysokich diet na rzecz ubogich ,

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Drobnoustrój

W Urzędzie Miasta nikt nie mówi, że są ludzie głodujący – potrzebujący ale z odpowiednimi dokumentami uprawniającymi. “Głód” zależy czy się ma dokument.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

To wszystko mimo 500+. To jaki mamy poziom ubóstwa? Urząd Miasta nie wie ile osób może być zainteresowanych? Trzeba zaplanować ile kasy przeznaczyć na akcję, wiadomo?