Wydarzenia Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka: Na wymaz tylko po rejestracji telefonicznej

Fot. ZOZ Sucha Beskidzka

W ostatnich dniach punkt wymazowy Drive-Thru w Suchej Beskidzkiej notuje zwiększone obłożenie. Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej przypomina o konieczności wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Jak informuje Kamila Zientek z Działu Marketingu i Promocji Zdrowia ZOZ Sucha Beskidzka, obowiązkowa rejestracja telefoniczna dotyczy również osób, które dokonały zapisu na wymaz za pomocą dostępnych formularzy online.

Osoby, które nie potwierdzą swej obecności telefonicznie, nie zostaną obsłużone w dniu zgłoszenia. Prosimy o szerokie udostępnianie tej informacji wśród swoich bliskich i znajomych udających się na wymaz, dzięki czemu obsługa pacjentów w punkcie Drive-Thru będzie bardziej efektywna i komfortowa, zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego – zaznacza Kamila Zientek.

Rejestracja telefoniczna dostępna jest pod numerami: 501 188 292 oraz 33 872 32 58 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 13.30, a w soboty i niedziele w godz. 7.00 – 12.00.

Aktualne informacje na temat funkcjonowania punktu Drive-Thru dostępne są na stronie internetowej ZOZ SUCHA BESKIDZKA w zakładce „Wymazy w punkcie Drive-Thru”.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HERMENEGILDA
HERMENEGILDA
4 miesięcy temu

Godziny obsługi nie są za mało wygodne dla pacjentów?