Wydarzenia Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka: W piątek otwarcie lodowiska!

Fot. UM Sucha Beskidzka

Dobra wiadomość dla miłośników łyżew. W piątek (3 grudnia) otwarty zostanie “Biały Orlik”, czyli sztuczne lodowisko w Suchej Beskidzkiej.

Jak podkreślają miejscy urzędnicy lodowisko od wielu lat cieszy się ogromną popularnością.

W poprzednim sezonie amatorzy jazdy na łyżwach nie mieli zbyt wielu okazji do oddawania się swojej pasji, bo z uwagi na obostrzenia sanitarne spowodowane pandemią koronawirusa, obiekty sportowe przez dłuższą cześć zimy musiały być zamknięte. Pozostaje mieć nadzieję, że w tym sezonie sytuacja już się nie powtórzy – podkreślają suscy samorządowcy.

W tym roku lodowisko przy ul. płk. T. Semika zostanie uruchomione w piątek (3 grudnia) o 11.00, a w poniedziałek (6 grudnia), jak podkreśla burmistrz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt, z okazji Mikołaja wstęp będzie bezpłatny. Przez cały sezon zimowy lodowisko czynne będzie codziennie od 11.00 do 21.oo. Przerwa techniczna planowana jest od 15.30 do 16.00. Jednorazowy bilet na godzinna jazdę kosztować będzie 6 zł, a ulgowy 5 zł (dzieci do 7 lat będą miały wstęp darmowy). Łyżwy wypożyczyć będzie można za 6 zł na godzinną jazdę. Tyle samo kosztować będzie ostrzenie łyżew.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
8 miesięcy temu

Są nowe obostrzenia od 1 grudnia i to trzeba podać, nie tylko mieć nadzieję przez samorządowców.