Kultura i rozrywka Żywiec

Super Wakacyjna zabawa w Lipowej! – SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Fot. Dzikie Radio

Sporo muzyki, wiele atrakcji – słowem będzie impreza na „102”! A wszystko to podczas „Wakacyjnej zabawy 2024 – Razem w letnim rytmie!”, która odbędzie się w Lipowej.

Wydarzenie organizowane przez Dzikie Radio, przy współudziale Urzędu Gminy Lipowa, rozpocznie się o 12.00 w sobotę (22 czerwca) na placu 100-lecia Odzyskania Niepodległości, czyli w samym centrum Lipowej przy scenie.

Pomiędzy 12.00 a 19.00 zaplanowano część dla najmłodszych ze specjalną strefą zabaw z dmuchańcami i animatorami. Będą także pokaz wozu strażackiego OSP, malowanie twarzy, konkursy sportowe ze Szkołą Przetrwania Pawła Żyglińskiego jak ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, a Wolontariat Czysta Ziemia przygotuje zabawy taneczne z animatorem. Na warsztaty artystyczne zaprosi Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej, a pokazy pierwszej pomocy adresowane do dzieci przeprowadzą ratownicy z Beskidzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Będzie również specjalne stoisko policyjne.

Pomiędzy 17.00 a 20.00 organizatorzy zaproszą na wieczorne koncerty z młodymi artystami z gminy Lipowa, zespołami regionalnymi i szkołami tańca. Po 20.00 rozpocznie się plenerowa dyskoteka z Dzikim Radiem dla dorosłych i młodzieży, która potrwa do północy. Gościem specjalnym będzie Beattraax.

– Oczywiście w trakcie naszej imprezy nie zabraknie stoisk gastronomicznych z pysznościami, w tym z przysmakami serwowanymi przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich – zapowiada Marcin Rusnak, prezes Dzikiego Radia.

Fot. Dzikie Radio

google_news