Cieszyn Kultura i rozrywka

Święto Trzech Braci (znów) przesunięte. Covid-19 wciąż psuje szyki organizatorom

Fot. Poglądowe/ COK “Dom Narodowy”

Kolejny rok, z powodu pandemii koronawirusa, organizatorzy Święta Trzech Braci w Cieszynie zdecydowali o przesunięciu terminu imprezy…

Przypomnijmy, że jubileuszowa 30. edycja wydarzenia łączącego rozdzielone granicą miasta, miała się odbyć w 2020 roku, ale została przeniesiona na dni 18-20 czerwca 2021 roku. Dziś wiadomo, że i ten termin nie jest możliwy do utrzymania.

– W związku z pandemią i zakazem organizacji imprez masowych, wraz z naszymi partnerami z Czeskiego Cieszyna, zdecydowaliśmy o przeniesieniu Święta Trzech Braci na przyszły rok. Oznacza to, że w 2021 roku impreza nie odbędzie się w dniach 18-20 czerwca. Nowym termin to 24-26 czerwca 2022 roku – wyjaśnia Agnieszka Pawlitko z Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy” w Cieszynie.

KB_lody
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PUT-IN
PUT-IN
1 miesiąc temu

SKANDAL!!! Najlepiej wymówic sie na pandemię bo chyba nie chodzi o rozkopaną ul. Głęboką. Cieszyn ma tętnić życiem a nie być miastem wymarłym. Czy imprezy nie możabyło zorganizować w innym miejscu, tylko na rynku? Można zmienić jej formułę ale urzednikowi lepiej przesunąć termin za rok. Ręce opadają.

OrWell
OrWell
1 miesiąc temu

Szybko, zanim oni zaplanują 5. falę covida.

Lucek
Lucek
1 miesiąc temu

Tak szczerze to nic tam ciekawego nie było