Bielsko-Biała Na sygnale

Świętoszówka: Czołowe zderzenie osobówek – ZDJĘCIA

Wszystkie służby wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego na ul. Bielskiej w Świętoszówce, gdzie doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala kobietę.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.40 na wysokości zjazdu z drogi S52. Kierujący samochodem osobowym marki toyota yaris, skręcając w lewo, z ul. Bielskiej na drogę S52 doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki ford, który poruszał się ul. Bielską, w kierunku Grodźca. Z relacji świadka, który poruszał się za toyotą, kierujący tym samochodem jechał bardzo niepewnie, nagle skręcił w lewo, w kierunku drogi ekspresowej.

Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Skutki zdarzenia zneutralizowali strażacy. Utrudnienia w ruchu trwały dwie godziny.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG2, OSP Świętoszówka, zespół ratownictwa medycznego i policja. W szpitalu okazało się, że kobieta doznała obrażeń ciała, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dalsze czynności prowadzi policja.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments