Wydarzenia Bielsko-Biała

System kolejkowy w Szpitalu Wojewódzkim

Fot. Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

W Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej wdrożono elektroniczny system kolejkowy.

Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się biletomaty. Pacjenci powinni wybrać jedną z opcji dostępnych na ekranie.

Osoby, które mają już wyznaczony termin wizyty w poradni, proszone są o wpisanie numeru PESEL w biletomacie i udanie się w miejsce wskazane na bilecie. Pacjenci, którzy po raz pierwszy chcą się zarejestrować do konkretnej poradni, powinni pobrać numerek i udać się pod odpowiednie okienko. Po wizycie u lekarza także należy skorzystać z biletomatu, by pobrać numerek do właściwej rejestracji w celu ustalenia terminu kolejnej wizyty.

– Zadaniem wdrażanego systemu jest uporządkowanie i ograniczenie kolejek pacjentów oczekujących w centralnej rejestracji szpitala – mówi Anna Szafrańska, rzecznik placówki.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
10 dni temu

W socjaliźmie były podobnie kolejki, nazywały się ogonki. Sprawiedliwość socjalistyczna była taka, że jak ktoś stanął sobie w ogonku w nocy, był jeden z pierwszych przed otwarciem obiektu. Ogonki były 3, 4 strumieniowe i zamiast biletomatów był demokratyczny komitet ogonkowy oraz cieć przy wejściu przewężający ogonek. Pierwsi dostawali natychmiast co było, dla następnych był nowy ogonek, nowa dostawa. Nikt nie miał zapisów w rejestracji za pół roku, 3 kwartały. Sprawiedliwość socjalistyczna i ludzkie podejście do człowieka było takie, że chory, stary człowiek nie musiał być w ogonku, mógł podmienić swoją osobę staczem. Zdecydowanie lepiej, żadne RODO.

DrFeltcher
DrFeltcher
10 dni temu
Reply to  Hermenegilda

???
jak to: “w socjalizmie BYŁY kolejki”
W socjalizmie SĄ kolejki.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 dni temu
Reply to  DrFeltcher

O ogonkach pisałam. Ogonek to co innego.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 dni temu

Super, jedno z niewielu miejsc gdzie bilety są za darmo. A co z terminami wizyt u specjalistów bo tu jest zasadniczy problem. Czyli c.d. systemu, najważniejszy.