Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Szalony weekend w Energylandii! ROZWIĄZANIE

W Energylandii już w czwartek rozpocznie się szalony weekend! 22 sierpnia premiera najwyższego na świecie drewnianego coastera o tajemniczej nazwie Zadra, 23 sierpnia  Kings of Hardstyle, czyli prawdziwa eksplozja muzyczna dla fanów tego gatunku, a 24 sierpnia EDM Festival – muzyka klubowa w najlepszym wydaniu.

Zadra – najwyższy na świecie wooden coaster!

Wooden Coaster Zadra osiąga prędkość 121 km/h. Kolejka będzie wynosić na 61 metrów wysokości po torze o długości 1316 m. Jednorazowo wagon kolejki zabierze 24 osoby, ale to nie koniec atrakcji. Przejazd tym ekstremalnym roller coasterem zagwarantuje liczne zwroty, czyli tak zwane inwersje, których atrakcja posiadać będzie aż 3. Pierwszy spadek może zapierać dech w piersiach, bowiem jego nachylenie jest równe 90 stopniom. Roller coaster przypomina oldschoolową konstrukcję, lecz jest bardziej zaawansowana technologicznie niż coastery stalowe. Zadra jest modelem hybrydowym, co oznacza, że budowano ją z dwóch materiałów drewna i metalu. Pierwsi goście będą mogli przejechać się kolejką już w najbliższy czwartek od godziny 14.00. Tego dnia zaplanowano także oficjalne otwarcie nowej piątej już strefy Smoczy Gród.

Kings of Hardstyle

Na jednej scenie, jednego wieczoru i jednej nocy wystąpią prawdziwe gwiazdy hardstyle: ACT OF RAGE, ANGERFIST, AUDIOTRICZ, B-FRONT, FRONTLINER, NOISECONTROLLERS, PSYKO PUNKZ, REGAIN oraz ZANY & DV8.  Muzyczne wsparcie w postaci supportu zapewnią Driver, Resq i Soundfighterz, natomiast imprezę rozkręcać będą Mc Renegade oraz Mc Villain.

EDM Festival

Scenę EDM Festival obok Robina Schulza uświetnią UMMET OZCAN, BLINDERS, HUGEL, SIKDOPE, VINAI, ARONCHUPA, BOUNCE INC, DRENCHILL, FILATOV & KARAS, KOMODO oraz THE PRINCE KARMA. To będzie mocno energetyczne zakończenie letniego sezonu festiwalowego w ENERGYLANDII.

Zgarnij wejściówkę dla siebie i swojego znajomego na dwa dni festiwalowe!
  1. Napisz w dwóch zdaniach, którego z festiwalowych artystów najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo i dlaczego.
  2. Wyślij odpowiedź na adres marketing@beskidzka24.pl (w tytule wiadomości napisz “Konkurs KOH i EDM – Imię i Nazwisko”)

ROZWIĄZANIE

Wejściówki zgarnęli Wiktoria Sochecka i Kamil Szeląg.

 

3
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Fidelus CastroZG Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fidelus Castro
Gość
Fidelus Castro

Baśka!!! Chwal się jak wypaliła”kwaśnica” … buahahaha!

ZG
Gość
ZG

Oczywiście w ramach reklamy pierwszy dzień gratis.

trackback

[…] Szalony weekend w Energylandii! BILETY […]