Wydarzenia Żywiec

Szpital Powiatowy w Żywcu zawiesił przyjęcia! (aktualizacja)

Fot. Czytelniczka

Od dzisiaj (22 września) od 15.00 zawieszona została praca izby przyjęć w Szpitalu Powiatowym w Żywcu!

Jak informuje Antoni Juraszek, dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu, ma to związek z przeniesieniem lecznicy do nowego Szpitala Żywiec przy ulicy Pola Lisickich 80, które planowane jest na czwartek (24 września).

Za zgodą Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia od dnia 22 września od 15.00 zawieszona zostaje praca izby przyjęć Szpitala Powiatowego do czasu przeniesienia usług medycznych i rozpoczęcia ich realizacji w nowej lokalizacji Szpital Żywiec przy ulicy Pola Lisickich 80. Najbliższe dostępne szpitale znajdują się w Bielsku-Białej, Suchej Beskidzkiej oraz w Cieszynie. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy – podkreśla dyrektor Antoni Juraszek.

***

Szpital Żywiec poinformował, że izba przyjęć rozpocznie swoją pracę w nowym miejscu dopiero w poniedziałek (28 września).

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
Arek
1 miesiąc temu

To pokazowy szpital Starosty Żywieckiego więc trzeba klaskać i całować go po rękach a nie krytykować

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Pytanie praktyczne:
Czy ktoś wie jak jest z nocna i świąteczną pomocą?

Albercik Teściowej
Albercik Teściowej
1 miesiąc temu

Z każdej strony słychać że walki przy przetargu na budowę czy samej budowie szpitala że ktoś się nie uczciwe dorobił itd… Cały czas krytyka… Czy Prokuratura nie może sama zbadać sprawy? Chyba we wszystkich czynnościach związanych z Budową szpitala przetargiem itd brał udział Powiat… Nie podlega to jakiejś weryfikacji jak to przebiegało i czy faktycznie wszytsjo było zgodne z literą prawa bez kumoterstwa i nacisku kto ma co i dla kogo?

Kornelia Placek
Kornelia Placek
1 miesiąc temu

Oglądałam otwarcie nowego szpitala na jutubie i tak się zastanawiam, jak ja się dogadam z tymi wszystkim doktorami w turbanach gdy trafie na izbę przyjęć?

ptyś
ptyś
1 miesiąc temu

A będą Ciebie w ogóle słuchać? 🙂
Myślę że taniej i prościej zatrudnić miejscowych (choć i tu powyższa uwaga może być aktualna).

Kotmistrz
Kotmistrz
1 miesiąc temu

izba przyjęć nie działa bo nie ma lekarzy,tak samo nie ma lekarzy chętnych do pracy w oddz chorób wewnetrznych -wszyscy są na wypowiedzeniu,warunki w nowej umowie były nie do zaakceptowania.Prosze nie pisać nieprawdy ale zainteresować się faktyczną trudną sytuacją tego szpitala.

tadeusz
tadeusz
1 miesiąc temu

Patrząc na plany rządu dotyczące upaństwowienia szpitali coś szuję że będzie starostwo w Żywcu piękne kary płacić