Porady i inspiracje Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Szybka pożyczka online – jak przygotować się do jej zaciągnięcia?

Wielu Polaków narzeka, że pozyskiwanie kredytów i pożyczek w bankach jest zbyt czasochłonne. Skompilowane formalności, przedłużające się procedury oraz brak pewności, że pieniądze zostaną wypłacone sprawia, że Polacy szukają innych źródeł finansowania pilnych wydatków. Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz szybko uzyskać fundusze na różne potrzeby, sprawdź, jak przygotować się do uzyskania szybkiej pożyczki w 15 minut.

 

  1. Wybór firmy pożyczkowej – na którą się zdecydować?

  2. Jak sprawdzić koszty?

  3. Jakie dokumenty przygotować?

Szybka pożyczka w 15 minut to kusząca alternatywa dla zwykłych kredytów w bankach. Chętnie korzystają z niej pożyczkobiorcy, którzy nie mają możliwości uzyskania pożyczki bankowej na zadowalających warunkach. Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pozabankową, sprawdź, na co zwrócić uwagę przed wyborem jednej z dostępnych na rynku ofert.

Wybór firmy pożyczkowej – na którą się zdecydować?

Szybka pożyczka w 15 minut jest oferowana przez wiele różnych firm. Można ją zaciągnąć bez trudu w każdej z nich, jednak nie wszystkie oferty będą równie atrakcyjne. Przed zdecydowaniem się na jedną z ofert powinno się dokładnie przemyśleć, czy to właśnie ona jest najlepsza. Szczególną uwagę powinno się zwrócić na koszty, czas spłaty oraz warunki stawiane pożyczkobiorcom. Dodatkowo ważne jest przyjrzenie się wiarygodności firmy, która oferuje pożyczkę. Dzięki temu uniknie się lichwy i uzyska się pieniądze w 15 minut na preferencyjnych warunkach.

Jak sprawdzić koszty?

Szybka pożyczka w 15 minut na Getmoney to sposób, by w ciągu jednego dnia uzyskać nawet kilka tysięcy złotych na pilne wydatki. Zanim jednak skorzysta się z pożyczki, powinno się dokładnie sprawdzić jej koszty. Na wysokość kosztów składa się zarówno oprocentowanie, jak i pozostałe opłaty związane z udzieleniem finansowania. Dzięki przejrzystości kosztów związanych z szybkimi pożyczkami, bez trudu porówna się rzeczywistą roczną stopę oprocentowania wszystkich dostępnych chwilówek. Na ich RRSO składają się wszystkie koszty, jakie wiążą się z zaciągnięciem pożyczki przez Internet.

Koszty pożyczki online sprawdza się zwykle za pomocą prostych w obsłudze kalkulatorów. Wystarczy podać w nich kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a narzędzie automatycznie wyliczy, jaką sumę należy oddać firmie pożyczkowej i ile wynosi rzeczywiste oprocentowanie chwilówki. W ten sposób klient instytucji pozabankowej ma pełną świadomość, na jaki produkt się decyduje.

Jakie dokumenty przygotować?

Gotówka w 15 minut jest prosta do uzyskania, gdyż udziela się ją na podstawie minimalnej liczby formalności. Pożyczek online udziela się po okazaniu wyłącznie numeru i serii dowodu osobistego. Jest to jedyny dokument, którego wymaga się od pożyczkobiorców. Na jego podstawie sprawdza się tożsamość wnioskodawcy o szybką pożyczkę. Zaświadczenia od pracodawcy o posiadaniu zatrudniania lub o wysokości dochodów miesięcznych są zbędne. Ich posiadanie nie jest wymogiem do uzyskania pożyczki online. Pożyczkobiorca nie musi również przygotowywać wyciągów z konta, deklaracji podatkowych ani innych dowodów na posiadanie regularnych wpływów na rachunek bankowy.

W celu pozyskania pożyczki pozabankowej powinno się posiadać własne konto osobiste. Przelew z pożyczką może być wysłany jedynie na rachunek, którego właścicielem jest wnioskodawca. Jeżeli ROR będzie należeć do innej osoby, uzyskanie pożyczki będzie niemożliwe ze względu na brak pozytywnej weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy. Bez niej nie można wypłacić klientowi pieniędzy, gdyż nie wiadomo, czy pieniądze trafią do niego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments