Wydarzenia Żywiec

Tajemniczy mężczyzna kręcił się po Trzebini. Wchodził na prywatne posesje i łapał za klamki

Fot. Materiał z monitoringu

Około 40-letni mężczyzna w sobotni (28 stycznia) wieczór wchodził na prywatne posesje w Trzebini i sprawdzał czy ktoś jest w domu. Sprawa została zgłoszona na policję.

Przed tajemniczym mężczyzną ostrzegają strażacy z OSP Trzebinia podkreślając, że mężczyzna poruszał się fiatem punto.

W godzinach nocnych chodził na teren posesji dokonując „oględzin” wejść do budynków. Monitoring zainstalowany na naszym obiekcie zarejestrował go również obok naszej strażnicy. Jeden z mieszkańców Trzebini zgłosił sprawę na policję udostępniając zdjęcia i nagrania z monitoringu. Jeśli ktoś posiada monitoring na swojej posesji, to zwracamy się z prośbą o sprawdzenie nagrania w godzinach 21.00 – 24.00. Wszelkie informacje w tej sprawie, prosimy kierować do Komisariatu Policji w Jeleśni pod numer telefonu: 478 572 810 – apelują strażacy z Trzebini.

Jak podkreślają mężczyzna przyjechał od strony Juszczyny.

Zwolnił na wysokości bramy wyjazdowej, a następnie podjechał i zostawił samochód obok transformatora przy szkole. Wysiadł i od razu udał się za Dom Ludowy, co widać zresztą na nagraniu. Po wejściu do środku napotkał dwie osoby, zmieszał się i zapytał „którędy na dwupas na Katowice”. Wyszedł, wsiadł do samochodu i odjechał w kierunku Żywca – dodają strażacy.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dziwę się, chyba jestem dziwką
dziwę się, chyba jestem dziwką
1 rok temu

Nie rozumiem dlaczego zajmują się tym, wystosowują apel strażacy OSP a nie policja

Jan
Jan
1 rok temu

Trzeba takiemu podłączyć do klamki prą i zobaczyć jak się trzepie.