Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Bielsku tylko raz … Zgarnij bilety!

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, pełną humoru i niespodzianek – „Wieczór panieński plus”.

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Spektakl wyreżyserowany przez Marię Seweryn gwarantuje dwie godziny wspaniałej zabawy.

Na scenie zobaczymy plejadę znanych i lubianych artystów: Katarzynę Skrzynecką, Annę Iberszer, Wiktorię Gąsiewską, Tomasza Bednarka i Marka Kaliszuka.

WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS,  15 października br. (sobota), godz. 17.00 w Bielskim Centrum Kultury przy  ul. Słowackiego 27.
Bilety  można nabyć:

Rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: [email protected]

KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na spektakl “Wieczór panieński plus”. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć na pytanie: W jakim filmie z 1985 roku debiutowała jako aktorka Katarzyna Skrzynecka? 

Odpowiedzi należy przesłać do czwartku na adres: [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym. W temacie maila prosimy wpisać „Wieczór panieński”.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments