Wydarzenia Cieszyn

Tańsze zakupy z “Głosem Ziemi Cieszyńskiej”. Bo warto sobie pomagać!

Od dziś w kioskach dostępne jest ostatnie w tym roku wydanie “Głosu Ziemi Cieszyńskiej”, a w nim kolejna odsłona akcji rabatowej, dzięki której można zaoszczędzić trochę pieniędzy w portfelu. Wystarczy kupić gazetę, wyciąć znajdujące się w niej kupony i skierować swoje kroki do partnerów przedsięwzięcia. A są nimi na przykład punkty gastronomiczne, sklepy odzieżowe, salony fryzjerskie czy kosmetyczne, a nawet sklep z meblami, miodem czy sala zabaw dla dzieci.

Kupony rabatowe publikowane w “Głosie Ziemi Cieszyńskiej” są aktywne przez dany tydzień – od piątku do piątku, wraz z bieżącym wydaniem gazety. Właściciele punktów, które reklamowane są na specjalnej kolumnie w papierowym wydaniu tygodnika, zdecydowali o udzieleniu jego Czytelnikom wyjątkowych rabatów na swoje usługi lub zakupy w swoich sklepach. Zniżki wahają się od 10 a 25 procent, więc warto skorzystać! Pełny regulamin akcji promocyjnej jest dostępny na stronie www.gzc.cieszyn.pl oraz w wymienionych punktach.

– Cieszę się, że nasz lokalny tygodnik wspiera lokalny biznes. To ważne, by w tych trudnych czasach wzajemnie sobie pomagać. Zachęcamy do kupowania “Głosu Ziemi Cieszyńskiej” i odwiedzania naszego sklepu w Skoczowie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie zarówno na łamach tygodnika, jak i na wieszakach w naszym butiku – mówią właścicielki butiku styLOVE w Skoczowie, który jest jednym z partnerów akcji rabatowej “Głosu”.

Oto lista wszystkich punktów, w których można zrealizować rabaty:

Sklep Odzieżowy „Orchidea” – ul. 9 listopada 3, Ustroń

Cafe Muzeum, ul. T. Regera 6, Cieszyn

Studio Fryzjerskie Evolution Joanna Francuz, ul. Bielska 84, Chybie

Mangoo Instytut Zdrowia i Urody, ul. Olszaka 8, Cieszyn

Butik Stylove, ul. Cieszyńska 2, Skoczów

Sala Zabaw Figlorożec i Kawiarenka Lodorożec, ul. Stawowa 54 (Eurospar), Cieszyn

Cieszyński Miód, ul. Korfantego 13, Cieszyn

Restauracja Ekotradycja, ul. Bobrecka 15, Cieszyn

Korbasowy Dwór ul. Hażlaska 135, Cieszyn

Studio Figura, ul. Liburnia 17, Cieszyn

Twoje Torebki, ul. A. Brody 8A, Ustroń

Świat Sypialni, ul. Liburnia 47, Cieszyn

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments