Wydarzenia Cieszyn

Tańszy prąd dla przedsiębiorców – ważne spotkanie w Cieszynie

Fot. pixabay.com

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa w grupie zakupowej energii elektrycznej.  Nie trzeba być zrzeszonym przedsiębiorcą.

W piątek (14 października) o godz. 11:00 w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbędzie się spotkanie w sprawie grupy zakupowej energii elektrycznej, którą to grupę organizuje Klub Kapitału Śląska Cieszyńskiego. Organizowane jest ono dla przedsiębiorców, również tych niezrzeszonych w tym klubie.

Jak wyjaśniają organizatorzy, grupa zakupowa energii elektrycznej to szansa na oszczędności  w tym zakresie:

– Przedsiębiorcy, trzymając się razem, mają szansę zaoszczędzić. W tym przypadku proponujemy grupę zakupową energii elektrycznej. Wszyscy wiemy, jak kolosalne rachunki za prąd płacimy. Dzięki utworzeniu grupy zakupowej mamy szansę wynegocjować znacznie korzystniejsze warunki zakupu prądu, niż miałby szansę każdy z osobna. Na spotkanie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, to nic nie kosztuje i do niczego nas nie zobowiązuje, daje za to dodatkowe możliwości – mówi Marek Maślanka, prezes KKŚC i przedsiębiorca.

Grupy zakupowe staja się coraz bardziej popularne. Jak wynika ze statystyk, najchętniej z takich możliwości korzystają Niemcy, ale w innych krajach europejskich również wiele osób decyduje się współdziałać w celu negocjowania korzystnych warunków. Zrzeszone w podmioty nic nie tracą, za to korzystają z preferencyjnych cen. Odbiorca zamawiający duża ilość produktu jest z punktu widzenia sprzedającego o wiele bardziej atrakcyjny, niż jednostka, zamawiająca niewielkie ilości. Dlatego też cenę można skutecznie negocjować.

– W tych trudnych czasach przedsiębiorcy powinni trzymać się razem. Dla osób, które zdecydują się przystąpić do grupy zakupowej, ceny będzie negocjował specjalista od tego typu działań. Im będzie nas więcej, tym lepsze warunki mamy szansę uzyskać. Razem możemy zaoszczędzić – dodaje Grzegorz Kania.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments