Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Targi EKOstyl zakończone. Kto zgarnął catering dietetyczny? – ZDJĘCIA

W hali pod Dębowcem odbyły się Targi EKOstyl, które propagowały ideę ekologicznego stylu życia. Rewelacyjny konkurs z tej okazji przygotowała także “Kronika Beskidzka” wraz z firmą Fit Kubek. Do zgarnięcia była dieta pudełkowa!

Na specjalnie wydrukowanym w ostatnim numerze lokalnego tygodnika kuponie trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań oraz uzasadnić, dlaczego warto stosować dietę pudełkową. Zwyciężczynią została Magdalena Duda z Bielska-Białej.

Natomiast Anna Chojnacki  (Bielsko-Biała), Agnieszka Kapela (Bielsko-Biała), Dominik Bryndza (Międzyrzecze Dolne), Ewa Sakowska (Bielsko-Biała), Jadwiga Jeleń (Węgierska Górka) otrzymały 20 procent zniżki na catering dietetyczny oraz zestaw gadżetów “Kroniki Beskidzkiej”.

Na samych targach od lat pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości, a producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety.

 

Do dyspozycji zwiedzających było ponad 300 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Byli wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowiły certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej – jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne. Oferta targów skierowana był zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich.

kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments