Bielsko-Biała E-edukacja Czechowice-Dziedzice

Technik ekonomista, snowboardzista… Rusza nabór do szkół powiatu bielskiego

Fot. SMS w Buczkowicach

15 czerwca rusza nabór do szkół ponadpodstawowych. W czterech szkołach prowadzonych przez powiat bielski jest ponad dwieście miejsc.

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach ma nowy kierunek – technik ekonomista, a także m.in. technik mechatronik, technik logistyk i mechanik. Kształcą się tam również przyszli fryzjerzy, handlowcy, informatycy, pracownicy branży hotelarskiej oraz technicy żywienia i usług gastronomicznych.

W czechowickim Zespole Szkół „Silesia” uczą się na czterech kierunkach: technik reklamy, technik informatyk, technik fotografii i multimediów oraz technik elektryk.

W Liceum Ogólnokształcącym w Czechowicach-Dziedzicach są do wyboru klasy o profilu matematycznym, biologicznym i humanistycznym.

W Szkole Mistrzostwa Sportowego w Buczkowicach uczą się przyszli mistrzowie skoków narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwa alpejskiego i biegów narciarskich. Ponadto poszukuje się tam teraz młodych ludzi, którzy chcieliby osiągnąć najwyższy poziom w snowboardingu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daria
Daria
8 miesięcy temu

Jak liczne będą klasy?