Bielsko-Biała Sport Cieszyn

Tenis z gwiazdami w Jaworzu. To trzeba zobaczyć!

Na tę wiadomość z pewnością ucieszą się nie tylko fani tenisa, ale i łowcy autografów. Po rocznej przerwie do Jaworza wraca turniej Beskid Cup. Piętnasta edycja tej popularnej sportowej imprezy odbędzie się 9-12 sierpnia na kortach SPA Hotelu Jawor w Jaworzu.

Jak w poprzednich edycjach Beskid Cup, tak i w tym roku zobaczymy w akcji popularne osobistości ze świata teatru i telewizji. Za rakiety złapią m.in. aktor filmowy i teatralny Jan Englert, kabareciarz Krzysztof Hanke, grający w „Barwach szczęścia” oraz „Plebanii” Wojciech Dąbrowski czy doskonale znana bielszczanom z Teatru Polskiego Anna Guzik-Tylka. Artyści powalczą o Puchar Banku BNP Paribas oraz w turnieju deblowo-mixtowym o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

XV Beskid Cup oficjalnie rozpocznie się 9 sierpnia o 9.30, a rozgrywki wystartują o 10.00 (potrwają do 17.00). W kolejnych dniach rywalizacja rozpoczynać się będzie również o 10.00, zaś finał i zakończenie turnieju – 12 sierpnia – zaplanowano o 14.00.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Derek
Derek
1 miesiąc temu

Co roku te same twarze. Nic ciekawego.

Basia
Basia
1 miesiąc temu
Reply to  Derek

Ale jesteś naiwny to jest kwiat nie byle kto żal ci d—e ściska

Edward
Edward
1 miesiąc temu

Przecież tego wydarzenia w ogóle nie organizuje ani nie finansuje gmina Jaworze.

Marek
Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Edward

Ale jest w pięknym Jaworzu widać że lubią tą cudowną gminę nie ważne kto ale GDZIE

Roman podatnik
Roman podatnik
1 miesiąc temu

Jaworze to jest TO gratulację dla super Wójta który robi non stop coś dla mieszkańców nie kariery i mówi to ja i mój pomysł a kto inny robi i zbiera medale za to co jest w jego obowiązku i bierze dużą kasę.

Jerzy
Jerzy
1 miesiąc temu
Reply to  Roman podatnik

Jerzy–śmiech Gmina nie uczestniczy w organizacji owszem BB tak, więc taka wazelina nie na miejscu!!!

Jerzy
Jerzy
1 miesiąc temu
Reply to  Roman podatnik

Romanie podatniku, a czy to że 3,5MILIONA poszło w budynek Pod Goruszką z Twoich podatków a ta rudera wygląda jak całe centrum Jaworza co z wielkim żalem stwierdzam. Spójrz na budynki!!!, mały promyk nadziei to Mauritz Villa nowo odbudowana, ale czy ktoś wie co będzie w tym ponoć Domu Zdrojowym i ile utrzymanie będzie nas podatników kosztować???–jaja jak berety z tym Zdrojem!!!

Jan
Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Jerzy

Lubię twój bełkot kiedy cię puścili z psychiatryka żal co d— ściska.

Stańczyk
Stańczyk
1 miesiąc temu

O czym piszesz Ewelinko z powiatu? Jesteś pewna, że jesteś z tego powiatu? W Jaworzu ludzie od 7 lat marzą o PSZOKu bo nie mają co ze śmieciami robić, o bezpiecznych drogach i chodnikach dla dzieci po których nie jeżdżą samochody, dopłatach do odnawialnych źródeł energii i kompetentnych urzędnikach z gminy, o radnych potrafiących powiedzieć nie kiedy jest taka potrzeba i wójcie, który nie ma FB. Uwierz proszę, że spocone gwiazdy biegające za piłeczką to ostania rzecz o jakiej myśli zwykły mieszkaniec Jaworza.

Jerzy
Jerzy
1 miesiąc temu
Reply to  Stańczyk

A szkoły, przedszkola ZERO od 50lat, stare poaustriackie/przedszkole/, żadnej nowej inwestycji. To samo Ośrodek Zdrowia–głęboka komuna. Jaworze piękne owszem ale nie działalnością Gminy tylko położeniem, widokiem gór!!!

Ewelina z powiatu.
Ewelina z powiatu.
1 miesiąc temu

Brawo Jaworze to są Pany żadna gmina im nie dorówna od parku tężni amfiteatry i organizacji dla mieszkańców imprez wszystko wielka klasa nie chałtura jak za miedzą JAWORZE TO JEST TO