Na sygnale

Tir kontra ciągnik. Droga DW 938 zablokowana (aktualizacja)

Około 16.30 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 938. Na granicy Kończyc Wielkich i Pruchnej, w rejonie skrzyżowania tej drogi z ulicą Zamkową, cysterna wjechała w ciągnik rolniczy.

Jak dowiadujemy się do asp. Krzysztofa Pawlika, rzecznika prasowego cieszyńskiej policji, ciągnik rolniczy po zderzeniu z tirem-cysterną został niemal doszczętnie rozbity, a kierujący nim mężczyzna trafił do szpitala. Cysterną kierował obywatel Białorusi. Wiadomo, że był trzeźwy.

Droga DW 938 jest zablokowana od strony Katowic i Cieszyna. Na rondzie w Pruchnej oraz na skrzyżowaniu w kończyckim Babilonie patrole policyjne kierują zmotoryzowanych na objazdy. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać ze 2-3 godziny.

Aktualizacja

Winnym wypadku, jak ustaliła policja, był kierujący tirem Białorusin, który doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym podczas wyprzedzania. Około 20.45 droga została odblokowana.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
20 dni temu

Drogi KRZYSZTOFIE MARCINIUK nie ma skrzyżowania na Hażlaskim Babilonie. Babilon stacja i 300m przed skrzyżowaniem od strony Cieszyna to już miejscowość Kończyce Wielkie.

KRZYSZTOF MARCINIUK
KRZYSZTOF MARCINIUK
19 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Dzięki. Poprawiłem…

Edward
Edward
19 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

To nie było na Babilonie tylko ze skrzyżowaniem z ulicą Zamkową