Wydarzenia Bielsko-Biała

To było ostateczne starcie. Kandydaci w ogniu pytań największych bielskich redakcji WIDEO

Jarosław Klimaszewski czy Konrad Łoś, który z panów przez najbliższe pięć lat rządzić będzie Bielskiem-Białą? W czwartek doszło do decydującego starcia pomiędzy kandydatami przed niedzielną drugą turą wyborów prezydenckich.

Wczoraj w Radiu Bielsko odbyła się debata przed drugą turą wyborów w Bielsku-Białej, współorganizowały ją trzy największe bielskie redakcje. Przed mikrofonem zasiedli Jarosław Klimaszewski, oraz Konrad Łoś z PiS. Odpowiadali na pytania: Bartłomieja Kawalca, Mateusza Pietrzaka i Joanny Wieczorek-Tyc.

Debata składała się z czterech segmentów. Pierwszym była seria krótkich pytań z odpowiedzią TAK lub NIE (każdy usłyszał 15 pytań). Druga część to pytania w blokach tematycznych – ochrona zdrowia, turystyka i rekreacja, mienie gminne i spółki komunalne, gdzie każdy z panów miał 90 sekund na odpowiedź.

Trzeci segment to były dwie rundy pytań kandydatów do siebie z ad vocem (90 sekund odpowiedzi, 30 sekund na ripostę). Debatę kończyła swobodna wypowiedź obu kandydatów, w której mieli minutę, by zachęcić bielszczan do oddania głosu na swoją kandydaturę w najbliższą niedzielę (21 kwietnia).

Debatę zorganizowało Radio Bielsko, Wydawnictwo Prasa Beskidzka – Kronika Beskidzka i portale www.bielsko.biala.pl, www.beskidzka24 i BeskidzkaTV, a także Bielskie Media – www.bielsko.info i BielskoTV.

bb

google_news