Wydarzenia Cieszyn

Tragedia na drodze w Hażlachu

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś (13 kwietnia) około południa na drodze wojewódzkiej 938 w Hażlachu.

Na miejscu zdarzenia wciąż pracują policjanci i służby ratownicze. Co się wydarzyło?

– W rejonie skrzyżowania ul. Cieszyńskiej z ul. Parchów kierujący chevroletem 63-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył ciężarówki. Kierowca samochodu osobowego, pomimo reanimacji, zmarł. Droga była zablokowana, a teraz ruch kierowany jest wahadłowo, nie ma większych utrudnień. Wyznaczone są również objazdy. Dla ciężarówek przez S52 w kierunku Skoczowa, natomiast samochody osobowe kierowane są drogami lokalnymi – informuje oficer prasowy cieszyńskiej komendy st. asp. Krzysztof Pawlik.

*Około godz. 14.00 zostały zakończone działania służb ratowniczych i mundurowych oraz przywrócony został regularny ruch drogowy na tym odcinku.

google_news
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alek
Alek
2 lat temu

Proszę nie obrażać maluch miałem go i przy 70 km wyjechał mi bus dostał szczała w bok i ja wysiadłem sam trochę nogi poobijane i dól żeber od pasa a mam 182 cm wzrostu i 96 kg.

co maluch to maluch
co maluch to maluch
2 lat temu
Reply to  Alek

a bus pewnie w rowie, maluch więcej niż 70 nie bardzo chciał jechać bez dygotek. Nie zadziałała poduszka powietrzna, maluchy tak miały.

Irek
Irek
2 lat temu

Przez 5 lat co dziennie jazda do pracy z BB do Cieszyna maluchem cały czas zapychał 100-110 km latem czy zimą nigdy nie zawiódł jak teraz złomy od niemca jak sprzedawał to płakał ze śmiechu że znalazł głupiego co go kupił.

Edek
Edek
2 lat temu
Reply to  Alek

Śmiejom się z malucha a mój syn sprzedał w idealnym stanie 27 letniego malucha oryginał na żółtych tablicach za 18 tyś a za 12 przywiózł z Austrii pięknego 10 latka VW miał przejechane 98 000 km

Drajwer
Drajwer
2 lat temu

To chyba daewoo ze znaczkiem chevroleta. Jak masz takie auto to lepiej sprzedac i na piechotę chodzić bo to coś ma taką strefę zgniotu jak fiat 126… Też myślę, że pasy nie zapięte….

Ono
Ono
2 lat temu
Reply to  Drajwer

Daewoo po bankructwie przejął właśnie Chevrolet a od niego do malucha to jak z ziemi do gwiazd Tam była blacha a rozbite autko to jak z papieru zrobione Składa się na wszystkie strony

jak wilk o gwiazdach
jak wilk o gwiazdach
2 lat temu
Reply to  Ono

Nie grubość blachy decyduje, podszywacz, czy auto składa się.

Jan z Volvo
Jan z Volvo
2 lat temu
Reply to  Ono

Tak samo jak złomy BMW rozlatują się w kawałkach jak jest na drodze rozsypane w kawałkach to wiadomo że to złom z Niemiec dla szpanu Polaka.

Ewa z Rudnika
Ewa z Rudnika
2 lat temu

Niestety to zdjęcie z tego wypadku. Wiem, bo przejeżdżałam tamtędy i widziałam. Wystarczy że nie miał pasów zapiętych walnął głową w kierownicę i … To jest naprawdę niebezpieczne miejsce. Kierowca chcąc skręcić w lewo przepuszcza jadących z przeciwka i się zatrzymuje. Niestety trochę wcześniej jest koniec terenu zabudowanego i wszyscy przyspieszają. Jeżdżę tą drogą codziennie od kilkunastu lat i nie ma tygodnia żeby nie było nowych śladów hamowania.

H.
H.
2 lat temu

uchwyt smartfona w ..dobrze widocznym miejscu.

nic nie widzę
nic nie widzę
2 lat temu
Reply to  H.

może to zdjęcie poglądowe? A po przywróceniu ruchu i zakończeniu działań służb będzie c.d. aby wyjaśnić niewyjaśnione przyczyny?

H.
H.
2 lat temu
Reply to  nic nie widzę

Ewa trochę wyjaśnia

Ewa Ewie nierówna
Ewa Ewie nierówna
2 lat temu
Reply to  H.

ale z Rudnika, z Hażlach nie bardzo.

H.
H.
2 lat temu

80/80/80
Równa z Ewy kobita.

Ewa
Ewa
2 lat temu

Dziwne jeżeli jest to zdjęcie z tego wypadku to jest stłuczka nie raz pół auta rozwalone i jest ok szkoda kierowcy.R.I.P.