Na sygnale Oświęcim

Tragiczny wypadek w powiecie oświęcimskim. Nie żyje 40-letni motocyklista

Zdjęcie poglądowe

W szpitalu zmarł 40-letni motocyklista, który podczas wyprzedzania zderzył się z osobówką. Do wypadku doszło 2 listopada w powiecie oświęcimskim.

Kraksa miała miejsce na drodze krajowej nr 44 na granicy Włosienicy i Przeciszowa. 2 listopada tuż przed 11.00, jak wstępnie ustalili policjanci, 40-latek kierujący motocyklem marki Honda podczas wyprzedzania zderzył się z peugeotem 38-latka, po czym uderzył w barierę energochłonną.

Motocyklista był reanimowany najpierw przez policjantów z oświęcimskiej drogówki oraz ratownika ze zintegrowanej służby ratowniczej, a następnie ratowników medycznych. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem LPR do jednego z krakowskich szpitali.

Jak dzisiaj poinformowała rzecznik oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka, w sobotę powiadomiono komendę o śmierci 40-latka, mieszkańca powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Policjanci badają wszystkie okoliczności drogowej tragedii.

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
motor
motor
8 miesięcy temu

zakręt,podwójna ciągła-ale co tam-gaz do dechy i b*m.No nie mógł zaczekać kilka -kilkanaście sekund aby wyjechać na prostą i dostrzec czy coś nie jedzie z przeciwka