Cieszyn Na sygnale

Tragiczny wypadek w Ustroniu. Nie żyje 19-latek

Fot. Poglądowe

Wczoraj około 18.30 na ul. 3 Maja w Ustroniu doszło do tragicznego wypadku. Mimo starań lekarzy nie udało się uratować życia 19-latkowi.

Jak poinformował nas Wojciech Ficek z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego kierujący oplem astrą nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. W efekcie na łuku drogi 19-latek stracił panowanie nad kierownicą. Auto, w którym podróżowało jeszcze dwóch nastolatków, wpadło do rowu.

W wyniku wypadku ciężko ranny został jeden z pasażerów. Trafił do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Mimo natychmiastowej pomocy ze strony lekarzy, 19-latek zmarł. Kierowca i drugi pasażer nie doznali żadnych obrażeń.

6
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
SmiechnasalikierowcaWitedsMax Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wit
Gość
Wit

Niech spoczywa w pokoju .
Szanowni komentujący niepotrzebny ten osąd. Winny już ma karę.

eds
Gość
eds

A wytoczyć sprawę cywilną sprawcy wypadku i … już będzie miał kasę do oddania …dużą ( w mojej rodzinie było to 30 tys. )

kierowca
Gość
kierowca

A wszyscy mówią,że osoby starsze są zagrożeniem na drodze i powinny przechodzić badania.Wg mnie to młodzi powinni dodatkowo jeszcze psychiatrę przejść zanim dostana prawko.

Max
Gość
Max

Trzeba było się iść przebadać psychiatrycznie zanim zrobiłeś prawo jazdy jak taki mądry jesteś.

kierowca
Gość
kierowca

Aha,młokos co ma mleczko pod nosem się odezwał.Starszy człowiek jeździ rozważnie i widzi jakie sa warunki drogowe.

Smiechnasali
Gość
Smiechnasali

Albo poprostu ma problemy ze wzrokiem czy z szybka reakcja takie rzeczy z biegiem czasu są normalne 😉 radzę nie brand w tą dyskusje ponieważ będzie budziła masę problemów…