Wydarzenia Bielsko-Biała

Trwają Targi Budownictwa. Wpadnij na stoisko „Kroniki Beskidzkiej” po piękne gadżety. Do wygrania stylowa umywalka

Dominika Żelaźnicka, dyrektor Wydawnictwa Prasa Beskidzka przed stoiskiem „Kroniki Beskidzkiej” na trwających właśnie Targach Budownictwa w Bielsku-Białej. Zdjęcia: Natalia Tokarska

W ten weekend w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbywają się Targi Budownictwa i Technik Grzewczych. Swoje stoisko ma tam „Kronika Beskidzka”. Odwiedzający mogą liczyć na gadżety, a wciąż można wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest stylowa umywalka od firmy ASORIS.

Dzisiaj targi, na które wstęp jest bezpłatny, będą otwarte do 18.00. W niedzielę można tam miło i pożytecznie spędzać czas od 10.00 do 16.00. – Czas spędzony na targach przyniesie dużo satysfakcji oraz pozwoli rozwiązać wiele kwestii związanych z projektowaniem, budową, remontem bądź urządzeniem domu czy mieszkania. Zaplanowano prezentacje, pokazy i konkursy na stoiskach, gdzie będą prezentowane innowacyjne, energooszczędne produkty i technologie budowlane – przybliżają organizatorzy.

Zespół reprezentujący tygodnik „Kronika Beskidzka” cieszy się z popularności własnego stoiska. – Już od ranka gościmy tu naszych czytelników, których obdarowujemy atrakcyjnymi gadżetami, takimi jak piłki plażowe, długopisy, kredki, torby i worki czy skrobaczki do szyb, bo przecież zima za pasem – wylicza Dominika Żelaźnicka, dyrektor Wydawnictwa Prasa Beskidzka.

Przypomnijmy, że w konkursie „Kroniki Beskidzkiej” można wygrać stylową umywalkę partnera gazety – firmy ASORIS. – Żeby wziąć udział w tym konkursie, należy odpowiedzieć na pytania konkursowe umieszczone na stronie aktualnego bądź poprzedniego wydania tygodnika i wymyślić slogan dla naszego partnera. Jeśli ktoś jeszcze nie nabył gazety, może to zrobić na naszym stoisku, z czego nasi goście skrzętnie korzystają. Wypełnione testy przyjmujemy już od rana. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w niedzielę o 14.00, a oprócz głównej nagrody, będą także zestawy „kronikarskich” gadżetów i książki – objaśnia Natalia Tokarska, dyrektor ds. promocji Wydawnictwa Prasa Beskidzka.

 

KB_42_2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
26 dni temu

Pięknie podpisane pierwsze zdjęcie a już pani przy mikrofonie – nie. Taki przedmiot pożądania jak umywalka od firmy ASORIS a nie jest pokazana.