Na sygnale Żywiec

Trzech pijanych w ciągu jednego dnia. Żywiecka drogówka ma pełne ręce roboty

Fot. Policja

Pomimo licznych akcji i kampanii społecznych nadal zdarzają się kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę po tym, jak wcześniej spożywali alkohol – informuje żywiecka policja. Tylko wczoraj pod wpływem alkoholu złapano trzech kierowców. To przestępstwo, przez które ktoś może stracić życie.

Wczoraj około 5.20, policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego żywieckiej komendy policji, na Leśniance zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem 35-letniego mieszkańca Żywca. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Niecałe 20 minut później policjanci z drogówki, na ulicy Sienkiewicza zatrzymali 42-latka, który kierował suzuki również mając w organizmie ponad pół promila alkoholu.

Tuż przed 6.00 policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Był to 30-latek, który kierował volkswagenem mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi im wysoka grzywna oraz kara nawet 2 lat więzienia.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksander
Aleksander
1 rok temu

Super czyścić ile się da bandytów na drogach łapanki rano przed zakładami blokować zmasowaną blokadą miasta wioski wyrywkowo coraz inne miejscowości jestem przekonany że na naszych terenach podbeskidziu jest setki dziennie szczególnie po świętach.

Pilot
Pilot
1 rok temu
Reply to  Aleksander

Miłośnik gestapo

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  Pilot

WG ciebie wg mnie dla dobra i bezpieczeństwa ludzi na drodze pijaków tępić jak szczury kontrole non stop blokady całych kierunków jazy bez możliwości zjechania karać karać i jeszcze raz debili karać min 10 000 zł

lucjan
lucjan
1 rok temu
Reply to  Marek

oby się tobie kolego nie przydarzyło bo będziesz inaczej śpiewał.

Szofer.
Szofer.
1 rok temu
Reply to  lucjan

Pijaki za kierownicą to ruletka na drodze. Nie ma prawa na przyzwolenie zabijania niewinnych.

Doradca.
Doradca.
1 rok temu
Reply to  lucjan

Widzę że też jesteś alkoholikiem. Sprzedaj auto zanim kogoś zranisz albo i zabjijesz.