Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Turystyka młodzieżowa na najwyższym poziomie

Chcesz wysłać dziecko na obóz? Albo ono samo już wyraża chęć wyjazdu? Żaden problem – należy jednak korzystać z oferty wyłącznie sprawdzonych organizatorów. Należy do nich firma Atas, która w swojej ofercie posiada wyjazdy wypoczynkowe, jak i językowe. Wiele kierunków pozwala wybrać najlepszą opcję.

Podróżuj wyłącznie z najlepszymi

To niezwykle ważne, aby dawać młodzieży możliwość rozwoju na polach, które ich najbardziej interesują. Atas zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też od lat buduje swoje doświadczenie i rozwija się jako organizator wyjazdów językowych czy wypoczynkowych. Dzięki temu w swojej ofercie firma posiada bogaty wybór języków i kierunków podróży. Tak, aby każdy znalazł idealną opcję dopasowaną do własnych preferencji.

O tym, jak dobre są kursy Atas, świadczy chociażby fakt, że sami nauczyciele w szkołach rekomendują tę firmę jako świetne uzupełnienie programu oświatowego. W trakcie roku szkolnego można skorzystać z krajowych oraz zagranicznych wycieczek szkolnych. Oczywiście najpopularniejszym kierunkiem jest Anglia, ale istnieje możliwość pojechania w inne miejsca – śledząc na bieżąco stronę Atas, można znaleźć to, czego się szuka.

Warto nadmienić, że nauka na takim kursie w żadnym stopniu nie przypomina tej znanej ze szkolnych ławek. Odbywa się ona według autorskiego programy firmy – Niestandardowej Nauki Języka Angielskiego. Nacisk położony jest głównie na naukę języka w codziennych sytuacjach, a materiały dydaktyczne zostały stworzone przez najlepszych metodyków w branży.

Nauka to nie wszystko – z Atasem również odpoczniesz

Gdy przychodzą wakacje, Atas organizuje nie tylko wyjazdy językowe, ale też turystyczno-wypoczynkowe. Nie każdy bowiem chce się uczyć w czasie wolnym. Niemniej jednak każdy zainteresowany ofertą może wybrać się do Grecji, Anglii, Hiszpanii, Włoch czy na Maltę. Wszystko zależy od tego, co chce się zobaczyć i co jest ważniejsze – słońce czy zabytki. Na szczęście są też miejsca, gdzie jest mnóstwo jednego i drugiego – chociażby Barcelona.

Atas na przestrzeni lat wypracował świetne relacje z renomowanymi szkołami za granicą. Pozwoliło to na wybór najlepszych placówek, dzięki czemu można oczekiwać najlepszej jakości usług. Co więcej, jeśli nie wiemy, dokąd pojechać, firma Atas służy pomocą i doradztwem – w ten sposób trafimy na ofertę najlepiej dopasowaną do naszych oczekiwań. Wyjazdy są kompleksowo przygotowane – od strony merytorycznej, a także rozrywkowej. Dodatkowo firma zapewnia transport, opiekę rezydenta oraz całodobowy telefon alarmowy.

KBszpital
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konstantynopolitańczykówna
Konstantynopolitańczykówna
13 dni temu

Jeśli na najwyższym poziomie to w Polsce w Tatrach, w Europie w Alpach.