Na sygnale Oświęcim

Tyran nie stosował się do zakazu

Fot. KPP w Oświęcimiu

Oświęcimscy policjanci zatrzymali 46–letniego mieszkańca gminy Oświęcim,  który naruszył prokuratorskie zakazy kontaktu i zbliżania się do rodziny. Policja, prokuratura oraz sąd zadziałały błyskawicznie, stosując środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego wobec podejrzanego o znęcanie się nad rodziną.

Policjanci Wydziału Kryminalnego w połowie sierpnia tego roku wszczęli postępowanie wobec 46–letniego mieszkańca jednej z podoświęcimskich miejscowości podejrzanego o znęcanie nad żoną oraz dwojgiem pełnoletnich dzieci. W efekcie przeprowadzonych czynności i zebranych dowodów potwierdzających fakty znęcania fizycznego i psychicznego nad rodziną, 46 – latkowi został przedstawiony zarzut. Materiały w tej sprawie trafiły w ręce nadzorującego sprawę prokuratora, który natychmiast wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną.

Trzy dni temu podejrzany złamał prokuratorskie zakazy. Przyszedł do miejsca zamieszkania żony i dzieci, a na dodatek wszczął awanturę.  Mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony przed oblicze prokuratora i sędziego, który orzekł wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia podejrzany trafił do jednego z aresztów śledczych.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy W
Jerzy W
5 lat temu

Może dobrze żeby służby mundurowe zwróciły się do organizacji zagranicznych jak USA , Szwajcaria celem wyjazdu na dalsze leczenie po przebytej chorobie służb mundurowych .

Jerzy W
Jerzy W
5 lat temu

Według mnie post Maćko świadczy o niedowładzie organizacyjnym służb mundurowych w Komendzie Rejonowej w Oświęcimiu Wcale się nie dziwię gdyż zapewne po tak ciężkiej chorobie jaka niedawno nawiedziła służby mundurowe zapewne brak starannej troski ze strony służb mundurowych Bez dalszego komentarza Być może staranniej będą się przykładać do pracy po Nowym Roku 2019 gdyż wtedy otrzymają wynegocjowane podwyżki .

Maćko
Maćko
5 lat temu

To pewnie ten psychol Jerzy W!!!!