Cieszyn Na sygnale

Uciekała i dachowała. Pościg ulicami Skoczowa

Policjanci ze Skoczowa zatrzymali 26-letnią kobietę, która kierując niesprawnym technicznie autem nie zatrzymała się do kontroli. Uciekała przed policyjnym pościgiem ulicami Skoczowa.

Nocną porą patrol zwrócił uwagę na auto poruszające się bez tylnego oświetlenia. Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, nakazując zatrzymanie pojazdu. Auto przyspieszyło. Na zakręcie ulicy Bielskiej ford focus wypadł z drogi, uderzył w rów, dachował, po czym znowu stanął na kołach. Okazało się, że za kierownicą siedziała kobieta, która o własnych siłach wydostała się z pojazdu i podjęła próbę ucieczki pieszo. Została zatrzymana i obezwładniona przez policjantów.

W trakcie zatrzymania była agresywna i nie zamierzała wykonywać poleceń. Przyznała, że zażywała narkotyki i jest pod wpływem alkoholu. W związku ze zdarzeniem i zachowaniem 26-latki mundurowi wezwali na miejsce pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala. Zabezpieczono do dalszych badań krew sprawczyni zdarzenia, w celu określenia zawartości alkoholu oraz środków odurzających w jej organizmie. Mundurowi zatrzymali również prawo jazdy – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Samochód, którym kierowała kobieta, nie był dopuszczony do ruchu. Trafił na policyjny parking. 26-latka odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, niezatrzymanie się do kontroli oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi jej do 5 lat więzienia.

KB-tere
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Donald Tłuk
Donald Tłuk
1 miesiąc temu

Marszu kobiet nie było to siadła w takim stanie jak te kobiałki na marszach za kierownicę i mamy skutki .

Bigfish
Bigfish
1 miesiąc temu
Reply to  Donald Tłuk

Teraz niech mi Pan /Pani powie co ten incydent ma do marszu. W sensie jestem bezstronny ale ciekawi mnie czym sie kieruja osoby piszace bezsensowne komentarze. Chęć bycia śmiesznym czy za mało atencji ?Pozdrawiam

Nieznany
Nieznany
1 miesiąc temu
Reply to  Bigfish

Prędzej brak mózgu. Co ma marsz do pijanej kobiety

Marian
Marian
1 miesiąc temu
Reply to  Nieznany

widzisz jak sie podpisał? Tłuk !!!!! potrzeba coś jeszcze do komentarza?

ktosiek
ktosiek
1 miesiąc temu
Reply to  Donald Tłuk

chęć zaistnienia robi z ludzi debili

LESZEK
LESZEK
1 miesiąc temu
Reply to  Donald Tłuk

PANIE DONALDZIE TO NAZWISKO OK
REŚLA PANA BARDZO DOKŁADNIE